Twoja dziewczyna dąsa się ostatnio coraz częściej

Twoja dziewczyna dąsa się ostatnio coraz częściej

Stale miewa o coś pretensje, odzywa się jedynie zdawkowo, a na pytania o co chodzi reaguje bardzo nerwowo? Ty z kolei nie wiesz, o co jej tak faktycznie chodzi?

Cóż, drodzy panowie, kobiety czasem czują się niedowartościowane, chcą dużo więcej komplementów i pełnych czułości gestów z waszej strony. Wy niestety nie umiecie do dnia dzisiejszego odczytywać takich sygnałów i odpowiednio ich interpretować. Kiedy ostatnio sprawiłeś drogi mężczyzno jakiś podarunek własnej partnerce? Tak, absolutnie bez powodu. No właśnie – bardzo rzadko, a może nawet nigdy, a panie potrzebują takich czułych gestów. Nie drażnij więc własnej partnerki pytaniami co się dzieje, lecz zrób jej jakąś przyjemność. Nie wiesz jaką? Odwiedź z nią chociażby pobliski sklep z biżuterią.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Więc gorąco zapraszamy (https://ilustris.pl/produkty/prezenty-i-design/zakladki,2,5360) do następnych naszych wątków, które będą o bliskiej dziedzinie.

Wysil się na jakiś drobiazg, a na pewno zdenerwowanie Twojej partnerce szybko minie. Jeżeli to przewyższa Twoje możliwości pieniężne, bo obawiasz się, iż ukochana wybierze coś drogiego, odpuść sobie sklep z biżuterią i zafunduj jej bukiet pięknych kwiatów.

Czy odnalazłeś konieczne informacje na opisywany temat? Jeżeli tak, to świetnie, ale nie mniej fascynujące będą wiadomości na tym portalu. Wtedy przejdź tam.

Bardzo dużo nie kosztuje, a kwiaty za każdym razem łamały serca dziewczętom. Oprócz tego miej na uwadze, że powinno się chwalić i komplementować, a momentalnie dostrzeżesz, że Twoja dziewczyna nie ma humorów. Będzie tryskać humorem, a ciche dni odejdą w zapomnienie.

Laserowy paintball

Autor: BraNewbs
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie, troszczcie się bardziej o swoje kobiety. Kobiety bez komplementów schną jak kwiaty.

Rzeczywiście niewiele trzeba, aby nasza wybranka była wesoła. Pokażcie, jak niebywale Wam na niej zależy i zamiast wyjścia z kolegami, wybierzcie czasem kino z ukochaną . Będzie wniebowzięta i w końcu poczuje się doceniona .