Praca jest bardzo istotna dla każdego człowieka – to w niej się rozwijamy i realizujemy zawodowo

Praca jest bardzo istotna dla każdego człowieka – to w niej się rozwijamy i realizujemy zawodowo

Prawdą wydaje się być, że człowiek nie musi pracować, aby być spełnionym. Jednak, jeżeli chodzimy już do pracy, to zwykle zależy nam, aby atmosfera panująca w biurze była przyjemna.
Nikt nie chce przebywać w miejscach, w których atmosfera wydaje się być napięta i brak jest zrozumienia.

Jeżeli w pracy są jakieś nieporozumienia, to z niechęcią rano wychodzimy z domu.

Zaciekawił Cię taki tekst? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten link. Podobne wiadomości przeczytasz również tutaj.

Nawet jeżeli wmawiamy sobie, że nas to nie dotyka, to jesteśmy w błędzie.

związek

Autor: Falk Lademann
Źródło: http://www.flickr.com
Fatalne relacje czy chora walka w fatalny sposób odbijają się na naszej efektywności. Jasne jest, że spada jej jakość i nic nie możemy na to poradzić. firmy, wiedząc jaka bywa natura homo sapiens, który bywa efektywniejszy, gdy sprzyja mu otoczenie, część wypracowanych środków przekierowuje na cykliczne imprezy integracyjne. Bywają to z reguły comiesięczne albo kwartalne wyjścia razem do restauracji albo na pizzę, aby móc poznać się lepiej. Są z tego wymierne korzyści, gdyż fajniej współpracuje nam się później z osobami, które polubiliśmy w sytuacji bardziej prywatnej. imprezy integracyjne mogą także przybrać formę wspólnego wypadu na przykład na paintball, gdy jesteśmy podzieleni na teamy. Pragnienie wygranej jest wówczas tym kluczowym bodźcem, który łączy nas z naszym zespołem.

Zdolność współpracy, którą uzyskujemy podczas tej gry z pewnością przyda się nam w biurze, gdy szybko będziemy musieli oddać jakiś projekt i do jego zakończenia będzie potrzebna sprawna współpraca całego teamu. Umiejętność pracy zespołowej to w dzisiejszych czasach duża zaleta.