Męski przewodnik prezentowy

Męski przewodnik prezentowy

Często mamy kłopot z wyborem podarunku dla mężczyzny lub chłopaka, gadżetów bowiem dla „prawdziwego mężczyzny” w prasie dla mężczyzn lub w prasie kobiecej z okazji dnia zakochanych jest dosyć wiele.

prezent dla mężczyzny

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejsze jednakże jest to, że zwyczajny dżentelmen posiada już wszystko co jest mu do życia niezbędne; komórkę przynajmniej jedną i to zapewne jedną z najnowszych, posiada samochód którego nie mają koledzy, zbiera pieniądze poczynając od szkoły średniej i z pewnością kiedyś nazbiera na wymarzonego Forda Mustanga.
Tak więc dziewczyna czy partnerka stoi przed ogromnie niełatwym wyzwaniem. Co zatem uczynić? Wystarczy zdać sobie sprawę że większa część z nas nadal fantazjuje o wielkiej przygodzie, odkrywaniu lądów, walce z dzikimi zwierzętami, jednym słowem, za tzw. męską przygodą.

Na pewno masz ochotę przejrzeć komentarz z www (boskabijoux.pl/)? Jeżeli tak, to rewelacyjnie. Możliwe, że i Ty poczujesz chęć, by napisać nam swą ocenę.

–>kupuj teraz

Najlepiej zatem wypytać przyszłego obdarowanego o czym śnił w dzieciństwie, a na pewno okaże się że tęskni za dżunglą, wspinaniem się na wysokie drzewa oraz tym podobnych rozrywkach. Jakaś część z nas te swoje marzenia realizuje pracując z młodzieżą, będąc strzelcem. Jeżeli mamy takowe szczęście dobór gadżetu na prezent jest kwestią względnie prostą; zasiadamy do laptopa i wpisujemy w przeglądarkę sformułowanie: sklep ze sprzętem survivalowym i znajdziemy mnóstwo rzeczy które przydadzą się facetowi, zaczynając od tradycyjnego scyzoryka po zaawansowany ekwipunek pomocny w najtrudniejszych warunkach (jak GPS).

prezent

Autor: Epicantus
Źródło: http://www.flickr.com
Przyznajmy od razu że przytoczony już nożyk może być już nieco staroświecki. Obecnie modne są przybory takie jak karta surviwalowa. Miano – musimy uznać – działające na wyobraźnię, czym więc jest owo narzędzie? Cóż… zwyczajnym scyzorykiem, tyle że płaskim, który miast w kieszeni zmieści się w portmonetce. Zbudowany jest on – podobnie jak jego poprzednik – ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wygodne użytkowanie bez obawy że zaszkodzi mu nadmiar wilgoci. Rzecz jasna istnieją drobne różnice pomiędzy scyzorykiem a możliwościami jakie przynosi wielofunkcyjna karta przetrwania, dla przykładu to miarka w cm oraz w milimetrach oraz kółeczko pomagające zorientować mapę. Niechybnie opisywana karta przyda się wędkarzom oraz leśniczym.