Skip to Content

zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób przygotować wesele, by było udane, a jednocześnie jak sprawić, żeby nie zapłacić za nie przesadnie dużo?

wesele
Autor: Derek Hatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Wesele to uroczystość, na jaką sporo osób czeka z niecierpliwością. Planujemy ją od wielu dni, tygodni, a nawet miesięcy.Choć chcielibyśmy, żeby ten dzień nadszedł jak najszybciej, to jednak w powietrzu odczuwa się wielkie emocje, szczęście i ekscytacje. Należy jednakże spojrzeć na taki dzień w sposób nieco mocniej perspektywiczny, żeby wszystko dobrze zaplanować. Zorganizowanie uroczystości ślubu oraz wesela to bez wątpienia duże koszty. Czy to znaczy, iż nie można sobie na wszystko co zaplanujemy pozwolić? Czy w tej sytuacji warto wziąć kredyt?

Pamiętne wakacje – jak zrobić, by były rzeczywiście wyjątkowe?

wakacje
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Już niebawem wakacje, a to oznacza, że wielu z nas postanowi odpocząć i pojedzie w tym celu nad nasze polskie morze. Jest to oczywiście bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ leżenie na plaży wśród podmuchów ciepłego wiatru i w towarzystwie słońca pozwala się faktycznie zrelaksować i zapomnieć o całym świecie.

Jak przygotować imprezę karnawałową? O czym trzeba pamiętać, jak zrobić zabawę w domu?

impreza karnawałowa
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wszyscy lubimy odrobinę zabawy, a karnawał to huczny okres zimowych bali i maskarad, który zapewni nam taką właśnie ilość szaleństw. Okres trwania zaczyna się od Święta Trzech Króli do wtorku, jaki następuje bezpośrednio przed środą popielcową. Czas tego typu zabaw najlepiej uczcić na sali tanecznej albo w domu. Aby jednak przygotowywana domowa impreza nie przemieniła się w normalne spotkanie w gronie znajomych, dobrze jest stworzyć odpowiedni klimat.

Czas na niezapomnianą zabawę! Bezkonkurencyjne atrakcje, jakie możemy zapewnić sobie w mieście stołecznym.

Wieczór panieński
Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które cenią sobie doskonałą zabawę w niebanalnym towarzystwie muszą przekonać się, jak dużo atrakcji czeka na nas w Warszawie. Rewelacyjne kluby, doskonała muzyka oraz klimat stołecznego miasta umożliwiają niezapomnianą zabawę. Sporo osób wybiera Warszawę, jako miejsce na wieczór panieński lub kawalerski, gdyż w ogromnym mieście można swobodnie rzucić się w wir szalonej zabawy.

Fotobudka jako idealny sposób, by upamiętnić wrażenia towarzyszące nam w czasie rewelacyjnej zabawy

fotobudka
Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku wszelkich imprez ogromną rolę pełnią pozytywne emocje, jakie bez wątpienia powinniśmy upamiętnić. Doskonałym sposobem na utrwalenie wszelkich wrażeń jest fotografia, która może najlepiej zobrazować doskonałą zabawę. Imponującą popularnością cieszy się fotobudka, dzięki której możemy wykonać ciekawe zdjęcia, jakie już po kilku minutach jesteśmy w stanie oglądać w doskonałym formacie.

Jeżeli lubisz dla przykładu się przebierać, wówczas Halloween to kategorycznie święto właśnie dla Ciebie

Sesja ślubna inspirowana Halloween
Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl
W współczesnych czasach Halloween staje się coraz bardziej popularne. Pomimo tego, że jeszcze kilkanaście lat temu święto to było uznawane praktycznie jedynie w Ameryce, dzisiaj jest obchodzone praktycznie we wszystkich krajach. Jeśli jesteś ciekawy, jak rozwijało się to święto na przestrzeni lat, wówczas z pewnością powinieneś przeczytać nasz artykuł – odszukasz w nim sporo ciekawych wiadomości na ten temat.
Syndicate content