Skip to Content

zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób przygotować wesele, by było udane, a jednocześnie jak sprawić, żeby nie zapłacić za nie przesadnie dużo?

wesele
Autor: Derek Hatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Wesele to uroczystość, na którą sporo osób czeka z utęsknieniem. Planuje się ją od dłuższego czasu, tygodni, a nawet miesięcy.Choć chcielibyśmy, aby ten dzień nadszedł jak najszybciej, to jednakże w powietrzu czuć ogromne emocje, radość oraz ekscytacje. Musimy jednak spojrzeć na ten dzień w sposób bardziej perspektywiczny, aby wszystko dobrze zaplanować. Zorganizowanie uroczystości ślubu oraz wesela to z pewnością duże koszty. Czy to oznacza, że nie możemy sobie na wszystko co zaplanujemy pozwolić? Czy w takiej sytuacji opłaca się wziąć kredyt?

Pamiętne wakacje – jak zrobić, by były rzeczywiście wyjątkowe?

wakacje
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Już niebawem wakacje, a to oznacza, że wielu z nas postanowi odpocząć i pojedzie w tym celu nad nasze polskie morze. Jest to oczywiście bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ leżenie na plaży wśród podmuchów ciepłego wiatru i w towarzystwie słońca pozwala się faktycznie zrelaksować i zapomnieć o całym świecie.

Jak przygotować imprezę karnawałową? O czym trzeba pamiętać, jak zrobić zabawę w domu?

impreza karnawałowa
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wszyscy lubimy odrobinę zabawy, a karnawał to taki okres zimowych bali i maskarad, który zapewnia taką właśnie dawkę szaleństw. Okres trwania zaczyna się od Święta Trzech Króli do wtorku, który następuje bezpośrednio przed środą popielcową. Czas tego typu zabaw najlepiej uczcić na salach tanecznych albo w domu. Aby jednakże przygotowywana w domu impreza nie zmieniła się w zwykłe spotkanie w gronie znajomych, warto stworzyć odpowiedni klimat.

Czas na niezapomnianą zabawę! Bezkonkurencyjne atrakcje, jakie możemy zapewnić sobie w mieście stołecznym.

Wieczór panieński
Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które cenią sobie doskonałą zabawę w niebanalnym towarzystwie muszą przekonać się, jak dużo atrakcji czeka na nas w Warszawie. Rewelacyjne kluby, doskonała muzyka oraz klimat stołecznego miasta umożliwiają niezapomnianą zabawę. Sporo osób wybiera Warszawę, jako miejsce na wieczór panieński lub kawalerski, gdyż w ogromnym mieście można swobodnie rzucić się w wir szalonej zabawy.

Fotobudka jako idealny sposób, by upamiętnić wrażenia towarzyszące nam w czasie rewelacyjnej zabawy

fotobudka
Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas różnych imprez najważniejszą rolę pełnią pozytywne emocje, które niewątpliwie warto upamiętnić. Idealnym sposobem na utrwalenie różnych wrażeń jest fotografia, która potrafi bardzo dobrze zobrazować udaną zabawę. Niezmierną popularnością może pochwalić się fotobudka, dzięki której możemy wykonać oryginalne zdjęcia, jakie już po kilku minutach jesteśmy w stanie oglądać w doskonałym formacie.

Jeżeli lubisz dla przykładu się przebierać, wówczas Halloween to kategorycznie święto właśnie dla Ciebie

Sesja ślubna inspirowana Halloween
Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl
W dzisiejszych czasach Halloween staje się coraz bardziej modne. Pomimo tego, że jeszcze kilkanaście lat temu święto to było uznawane właściwie jedynie w Ameryce, obecnie jest obchodzone niemal we wszystkich krajach. Jeżeli jesteś ciekawy, jak rozwijało się to święto na przestrzeni lat, wówczas bez wątpienia powinieneś przeczytać ten artykuł – odnajdziesz w nim garść przydatnych wiadomości na ten temat.
Syndicate content