Skip to Content

sukienki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Komunia – jak zadbać o właściwe ubranie dla dziewczynki, aby w tym dniu czuła się nadzwyczajnie?

Pierwsza Komunia Święta
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Komunia Święta to ważne wydarzenie duchowe, jednak dla większości dziewczynek tak samo duże znaczenie, co uroczystości w kościele, ma ich ubiór. To bowiem dzień, gdy będą w centrum uwagi i będą mogły poczuć się jak małe damy. Jeśli w twojej parafii nie musisz podporządkowywać się zdefiniowanym zaleceniom oraz można ubrać dziecko podług swojego i jego gustu, przyda ci się kilka wskazówek, jakie pomogą ci przyszykować twoją pociechę na ten dzień.

Problem wielu osób, czyli sukienki komunijne, lub alby. Mądrość czy fanaberia?

Komunia
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
Sakrament Pierwszej Komunii to dla każdego dziewięciolatka ogromne przeżycie. Nawet przygotowania to całkowicie nieznane doświadczenie, w porównaniu do dotychczasowych. Już na długo przed uroczystością nasza pociecha analizuje wydarzenie z kolegami, uczy się modlitw, uczestniczy w próbach. Jednak zwykle w czasie intensywnych przygotowań, zarówno my – dorośli, jak i nasze latorośle, zapominamy, czym tak właściwie jest to wydarzenie.
Syndicate content