Skip to Content

sukienki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wesele niczym ze snu, czyli odpowiednie dekoracje ślubne

Tort weselny
Autor: Katsu Nojiri
Źródło: http://www.flickr.com
Zaślubiny, jak wiadomo, to jedno z najcudowniejszych wydarzeń w życiu. Ale zaplanowanie wesela pochłania wiele czasu i wymaga wiele energii. Wybór sukienki, lokalu czy zespołu to jednak nie wszystko. Trzeba też jeszcze zatroszczyć się o dekoracje ślubne. Dekoracje w lokalu mogą w piękny sposób podkreślić ten szczególny moment w życiu. Można do tego zadania wynająć profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że wystrój zachwyci wszystkich.

Komunia – jak zadbać o właściwe ubranie dla dziewczynki, aby w tym dniu czuła się nadzwyczajnie?

Pierwsza Komunia Święta
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Komunia Święta to istotne wydarzenie duchowe, jednak dla większości dziewczynek równie duże znaczenie, co uroczystości w kościele, ma ich strój. To bowiem dzień, kiedy znajdą się w centrum uwagi oraz będą mogły poczuć się jak małe damy. Jeśli w twojej parafii nie musisz poddawać się odgórnym zaleceniom oraz można ubrać dziecko według swojego i jego gustu, przydatnych będzie kilka wskazówek, jakie pomogą ci przyszykować twoją pociechę na ten dzień.

Problem wielu osób, czyli sukienki komunijne, lub alby. Mądrość czy fanaberia?

Komunia
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to dla naszego dziecka niezwykłe wydarzenie. Same przygotowania to całkowicie nieznane doświadczenie, w porównaniu do dotychczasowych. Już na długo przed uroczystością dziecko rozmawia z kolegami na temat komunii, przyswajamodlitwy, uczestniczy w próbach. Jednak działając w czasie intensywnych przygotowań, zarówno my – rodzice, ale też nasze pociechy, zapominamy, czym tak właściwie jest ta uroczystość.
Syndicate content