Skip to Content

sukienki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wesele niczym ze snu, czyli odpowiednie dekoracje ślubne

Tort weselny
Autor: Katsu Nojiri
Źródło: http://www.flickr.com
Wesele, jak wiadomo, to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Jednak zorganizowanie wesela zabiera wiele czasu i wymaga wiele energii. Wybór sukienki, miejsca czy zespołu to jednak nie wszystko. Trzeba też jeszcze zatroszczyć się o dekoracje ślubne. Dekoracje w lokalu są w stanie w niezwykły sposób podkreślić ten najważniejszy dzień w życiu. Warto do tego zadania zaangażować profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że wystrój oczaruje wszystkich.

Komunia – jak zadbać o właściwe ubranie dla dziewczynki, aby w tym dniu czuła się nadzwyczajnie?

Pierwsza Komunia Święta
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Komunia Święta to istotne wydarzenie duchowe, jednak dla większości dziewczynek tak samo duże znaczenie, co uroczystości w kościele, ma ich strój. To bowiem dzień, kiedy będą w centrum uwagi oraz będą mogły poczuć się jak małe damy. Jeśli w twojej parafii nie trzeba poddawać się sprecyzowanym wytycznym oraz można ubrać dziecko wedle swojego i jego gustu, przydatnych będzie parę wskazówek, jakie pomogą ci uszykować twoją pociechę na ten dzień.

Problem wielu osób, czyli sukienki komunijne, lub alby. Mądrość czy fanaberia?

Komunia
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to dla naszego dziecka ogromne wydarzenie. Same przygotowania to całkiem nowe doświadczenie, w porównaniu do dotychczasowych. Już na długo przed uroczystością maluch analizuje wydarzenie z rówieśnikami, stara się zapamiętaćmodlitwy, chodzi na próby. Zdarza się ,że zwykle w czasie intensywnych przygotowań, zarówno my – rodzice, jak i nasze latorośle, zapominamy, czym tak właściwie jest to wydarzenie.
Syndicate content