Skip to Content

Wakacje last minute

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Luksusowe apartamenty w Zakopanem

Zakopane
Autor: Alessandro Conti
Źródło: http://www.flickr.com
Zakopane to najbardziej znana górska miejscowość wypoczynkowa w Polsce. W Zakopanem bez względu na pogodę zawsze coś się dzieje. Jedną z największych atrakcji, którą znają nie tylko nasi rodacy jest co toku, odbywający się puchar świata w skokach. Właśnie wtedy wszystkie apartamenty w Zakopanem bez względu na cenę są najbardziej oblegane. W tym czasie najszybciej można zauważyć, iż w stolicy polskich Tatr jest znacznie mniej miejsc noclegowych, niż osób potrzebujących.

Wczasy na Krecie - o rekomendowanych miejscach dla turystów

Grecja
Autor: Mike Dobson
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop już za pasem. Czekaliśmy na niego już tak długo. Po wyczerpującym dniu w biurze, spędzaliśmy zimne wieczory, wertując broszury biur podróży. Przez cały rok solidnie pracowaliśmy, dlatego teraz należy nam się upragniony wypoczynek.

Wakacje w Zakopanem? Oczywiście!

Autor: tatralandia.sv
Zakopane jest jedną z najchętniej odwiedzanych polskich miejscowości. Miasto jest usytuowane u podnóża Tatr, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjne dla odwiedzających. W zimie przyciąga dużą liczbę miłośników narciarstwa i snowboardu, w sezonie letnim chętnie przyjeżdżają tam turyści lubiący wspinaczkę wysokogórską. Jest to doskonała baza wypadowa na Kasprowy Wierch, Gubałówkę lub Dolinę Kościeliską.

Eleganckie stroje kąpielowe

Strój kąpielowy Ewlon Kuba
Źródło: Ewlon
Okres wakacji to chwile, które chętnie spędzamy na słońcu. Uwielbiamy pogodne lato, kąpiele w morzu, wylegiwanie się na plaży. By czas wypoczynku nad morzem był udany, musimy się do niego właściwie przygotować. Bardzo istotny jest dobór stroju kąpielowego, w którym każdy powinien czuć się wygodnie i pięknie.

Zimą też możemy korzystać z mnóstwa atrakcji

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
Dopytajmy się czy w naszej okolicy organizowany jest kulig
Latem możemy używać z kąpieli w jeziorze, opalać się, albo uprawiać różnorakiego rodzaju sporty, które nie wymagają specjalnego przygotowania, a co robić zimą, kiedy za oknem ciemno, zimno i człowiek posiada wrażenie, że zaraz zamarznie? Świetną propozycją dla całej familii będzie kulig, który będzie przygotowany przez specjalistów, a więc zupełnie bezpieczny. Zamiast ciągnąć sanki za pojazdem opiekunów, możemy wziąć udział w kuligu, który będzie zorganizowany przez doświadczone osoby i będzie się odbywał poprzez ciągnięcie sanek za wielkimi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale też zdrowsze, bo nikt nie wdycha spalin. Co więcej możemy też brać udział w kuligach, gdzie wszyscy będą zasiadywali w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, okryci ciepłymi kocami, w świetle pochodni założonych po bokach sań. Takie rozwiązanie spowoduje, że całkowicie będzie można cieszyć się tym nieprawdopodobnym wydarzeniem, gdyż będzie nam ciepło i nawet najdłuższa droga przejazdu nie będzie stanowiła dla nas trudu.

Jak odpowiednio zorganizować nasz urlop?

wakacje
Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować faktu, że duża część naszego społeczeństwa w czasie wakacyjnym decyduje się na wyjazd. W tych miesiącach w wielu przypadkach zapominamy o całym otaczającym nas świecie, oddając się do tego naszym przyjemnościom. Jest to okres, który przeważnie chcemy wykorzystać do granic możliwości, by posiadać z niego unikalne wspomnienia. W tym miejscu jednakże należy wyraźnie zaznaczyć, że kluczem do dobrego wyjazdu jest odnalezienie należytego miejsca na nasz odpoczynek.

Wczasy w Zakopanem, czyli w jaki sposób znaleźć najlepszy nocleg

Tatry
Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com
Góry to popularnie wybierany przez rodziny kierunek na wczasy. Przecudowne obrazy, czyste powietrze i ewentualność zdobywania coraz wyższych szczytów to wyłącznie niektóre walory, jakie wiążą się z wczasami w Tatrach czy Bieszczadach.

Wakacje w mieście

Wakacje nad morzem
Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Zamiast fantazjować o odległych podróżach w egzotyczne miejsca, należy wyszukać atrakcyjne miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic wcale nie musi być nudne. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeśli tylko się należycie przygotujemy.
Syndicate content