Skip to Content

Najlepsze okazje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/hotel-pod-zlota-roza.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak założyć własną kabaretową grupę?

branża
Autor: Cayobo
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj śmiejemy się ze skeczy różnych grup, jakie występują w telewizji. Wiele jest osób, które chciałyby same występować w kabaretowych programach i mają do tego duże predyspozycje.

W jaki sposób przygotować się na Wielkanoc? Zobacz parę niezbędnych wskazówek

pisanki
Autor: Preciosa Ornela
Źródło: http://www.flickr.com
Święta to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku. Jest to czas, gdy zazwyczaj nie pracujemy i możemy przynajmniej na moment się zatrzymać i spokojnie pomyśleć o wielu ważnych dla nas sprawach. Jest to również doskonała okazja do tego, żeby porozmawiać z najbliższymi i spędzić wspólnie nieco czasu.

Uniknij stresu przy organizacji imprez

Sala Złoty Lew
Źródło: http://www.salazlotylew.pl/
Organizowanie wszelkiego typu imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń zwykle wiąże się z dużą dawką stresu. Jest mnóstwo spraw, o których musimy pamiętać, mnóstwo drobiazgów, na które musimy zwrócić uwagę.

Trzeba wybrać odpowiednie miejsce

restauracja
Autor: Guillaume Speurt
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy organizujemy jakiś ważny dzień w swoim życiu, to pragniemy, aby wszystko wypadło jak najwspanialej. Nie jedynie my sami mamy być jak najmocniej zadowoleni z całego przygotowania, ale również oraz nasi goście. Im istotniejsza jest dana uroczystość, tym bez wątpienia bardziej zależy nam na tym, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, przez to właśnie tak dużo chwil zwracamy na wybór właściwej restauracji i równocześnie również na wybór właściwego menu.

Jak upiększyć świątynię na ślub?

kwiaty na ślub
Autor: Angela Redmon
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub to wydarzenie niesłychanie ważne dla narzeczonych. Oczekują na nie od momentu oświadczyn, a niektóre dziewczynki myślą o zamążpójściu już od najmłodszych lat. Na charakter ślubu niewątpliwie mają wpływ dekoracje – zarówno na sali, jak w w kościele, gdzie młodzi wypowiadają najistotniejsze dla nich słowa przysięgi.

Jakiego rodzaju prezent na jaką okazję?

pościel
Autor: Caramella
Źródło: Caramella
Imieniny, urodziny, wieczór panieński, a może zaręczyny? W jaki sposób wybrać odpowiedni prezent dla chłopaka i dla dziewczyny?

Pamiątki ze ślubu przyjaciela

fotografia ślubna
Autor: Dave Hayward
Źródło: http://www.flickr.com
Zakres usług fotograficznych jaki proponują zakłady fotograficzne jest współcześnie niesłychanie duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych paniom ciężarnym, poprzez zdjęcia nowo narodzonych maleństw, chrzciny, zdjęcia rodzinne, komunijne, i z wszelkich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym tutaj artykule skupić się szczegółowo na fotografiach wykonywanych przy okazji tak ważnego wydarzenia jak ślub.

Styl, powab oraz elegancja - suknie komunijne dla każdej dziewczynki.

komunia
Autor: los bambinos
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to specjalny i ważny dzień w rozdziale niejednego dziecka a także jego opiekunów. Przygotowanie się do tego Wielkiego Dnia, to nie lada wyczyn. Im bliżej uroczystości, tym w większym stopniu ekscytacje jak i zdenerwowanie dają o sobie znać, a maraton zorganizowań ma prawo umęczyć niejednego. Przyjęcie Komunii Świętej wiąże się ze sakralnym zrealizowaniem dziecka do przyjęcia Komunii Świętej, tymczasem również z przystrojeniem jakie towarzyszy zorganizowaniu uroczystości dla krewnych.

Torty dla dzieci - jak wykonać doskonały tort dla dziecka

śpiące dziecko
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny dziecka to znakomita okazja na zaprezentowanie swojej artystycznej duszy. Przygotowanie oryginalnego tortu to wyzwanie, jakiego warto się podjąć, by sprawić radość swojemu dziecku i zaskoczyć gości.

Sukienki komunijne trzeba już obejrzeć szybciej

komunia
Autor: los bambinos
Źródło: http://www.flickr.com
Sukienki komunijne są w kolorze białym. W większości parafii dzieci do komunii chodzą w odpowiednich albach, które są identyczne dla wszystkich. Jednak nie mamy okazji zapomnieć, że po całej uroczystości kościelnej muszą się one przebrać, tak by nie ubrudzić się podczas jedzenia.
Syndicate content