Doskonałe projekty marki clarks

przez | 28 listopada 2022
W sezonie jesień-zima 2014/2015 marka CLARKS, będąca symbolem kunsztownego rzemiosła, niewymuszonego brytyjskiego stylu i technologicznej innowacyjności, utworzyła autentycznie wyjątkową kolekcję butów. Weny dostarczyło unikatowe dziedzictwo marki, najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, również moda ulicy.

Nowa kolekcja CLARKSodznacza się doskonałą równowagą pomiędzy odmianą, jakością i funkcjonalnością. Obuwie w ogromnej palecie zróżnicowanych modeli w założeniu architektów CLARKS, ma tworzyć trap między sferą pracy i odpoczynku. Sezon rozpoczyna plejada brogsów, podtrzymanych w uwspółcześnionej estetyce retro, także szykownych minimalistycznych Oxfordów, formy sporządzone z lakierowanej skóry, z ozdobną podeszwą w kontrastującym odcieniu, jakie zgodnie z zaleceniami czołowych twórców mody, mogą, a nawet powinny być noszone nie jedynie w trakcie galowych sposobności, lecz także w ciągu dnia. Zobacz: Kolekcja jesienno-zimowa CLARKS emanuje charyzmą.

Buty clarks

Autor: CLARKS

Idealne sztyblety, kamasze kierowane odzieżą roboczą, to bezsprzeczny hit sezonu, charakterem militarnym i trekkingiem polarnym, także ciężkie buty, nawiązujące do stylu punk. Uszlachetniane, nabłyszczane i polakierowane skóry, stanowią motyw główny kolekcji. Ich urok akcentuje gama neutralnych kolorów gleby i jesiennych tonów, ożywionych naciskami czerwieni, niebieskości, zieleni i żółci.Predyspozycja marki CLARKS do idealnego wykończenia uwypuklają ozdobne dziurkowania, widoczne przeszycia, wypukłe szwy, tekstylne wtrącenia, zapinki, napy, kontrastujące złącza, czy haczykowate połączenia w górnej części powiększonej cholewki. Nius z kolekcji damskiej CLARKS stanowiący znakomite dopełnienie wytwornego, stonowanego ubrania, z całą pewnością odpowiadać będzie przyjętemu stylowi, a również wzbudzi zbiorowy zachwyt i zwróci oczy wszystkich na stylizację.

Będzie Ci potrzebne łącze do wpisu (http://www.stojo.pl/kubek-stojo-pocket/)? Zachęcamy więc, żebyś kliknął tu i wówczas przelogujesz się do następnego wpisy pełnego szczegółów.

Wytworne szpilki CLARKS o smukłej figurze, wznoszące się na supermodnym obcasie, stworzone z wyrafinowanej włoskiej skóry lakierowanej, to obuwie, jakie prędko nie wyjdzie z mody. Sprawdzi się również nienagannie w sezonie wystawnych karnawałowych zabaw.