Luksusowo, ekonomicznie, a może auto rodzinne? Wynajmij samochód w car rental

przez | 16 marca 2022
Sto pięćdziesiąt, dwieście pięćdziesiąt złotych – podobne ceny skojarzymy w pierwszym rzędzie z markowymi ubraniami, a w transporcie między miastami czy państwami z kosztami biletów. Podobne kwoty zapłacimy za wynajem auta na kilka dni. W wojewódzkich miastach Polski funkcjonuje po kilka prywatnych firm, które udostępniają na życzenie klientów dowolne pojazdy. Opcje? Auta luksusowe, ekonomiczne, rodzinne, na okres paru dni, czy miesiąca. Pojazd możemy pożyczyć na dłuższy okres, za co rzecz jasna zapłacimy.

Leoapart

Autor: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments

Nie tylko dłuższe wypożyczania dostępne są dla bogatszych ludzi, lądujących na lotniskach i mających kilka obowiązków w mieście. Z podobną myślą funkcjonuje to we Wrocławiu, gdzie car rental Wrocław dysponuje przedstawicielstwami paru najemców aut, którzy znajdują się bezpośrednio w hali przylotów. Tutejsze lotnisko oferuje zatem kolejny, ekstra sposób dojazdu do miasta – jednak najbardziej kosztowny. Jeśli gość, który przylatuje do Wrocławia nie ma problemów z brakiem gotówki i w planach ma najlepsze apartamenty (sprawdź także apartamenty gdynia) we Wrocławiu, pożyczenie auta przez car rental wydaje się logiczną opcją. Dlaczego?

Kilkudniowa wizyta, lecz bez własnego samochodu czy kierowcy, oznaczałaby konieczność o wiele mniej wygodnego podróżowania miejską komunikacją lub wykorzystania taksówek. Kilka dłuższych kursów w mieście na dobrą sprawę okazałyby się równoznaczne z trzema dniami wynajmu auta. Lepiej jest oczywiście w car rental Wrocław – na wypożyczającym spoczywa tylko i aż obowiązek zadbania o stan auta i czujność w trakcie jazdy. Cała reszta, czyli to ile jeździmy i gdzie, należy tylko do naszego wyboru. Na stronach www w zakładkach firm serwisujących znajdziemy daty (od dnia pożyczenia do zadowalającego nas dnia oddania), miejsce car rental, listę najemców .

Tendencja w ofertach jest taka jak na rynku – wypożyczenie na dłuższy okres wiąże się z pewnymi rabatami. Jednak jest to droższa „zabawa” – miesięczne dysponowanie Suzuki Swift to koszt ponad tysiąca złotych, a Opla Corsy blisko 1300. Wspomniane rabaty sięgają nawet dwudziestu procent. Mimo wszystko zastanówmy się, czy po prostu nie kupić własnego auta, które – choć kilka razy droższe od ceny pożyczeń – załatwiłoby raz na zawsze sprawę z szukaniem car rental.