Prezent najlepiej jeśli jest praktyczny

przez | 9 marca 2022
Czasem mała rzecz potrafi czynić cuda. W w codziennym biegu, w którym sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe mszczą się, warto kupić jak najwięcej praktycznych wspomagaczy. Gubisz dokumenty? Nie masz gdzie trzymać ważnych dokumentów, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzeba ci małej pomocy, tanich i niezawodnych podręcznych wspomagaczy?

prezent

Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiemy, że termin ”wspomagacze” brzmi jakby poruszany był temat preparatu na zmęczenie i ciągły stres, ale nie, porozmawiamy o bardziej przyziemnych i zdecydowanie tańszych sprawach. Będziemy mówić o kilku szczegółach, które ułatwiają życie, takich jak np. kolorowe portmonetki.

To mała, a jakże pomocna rzecz. Nie musisz zapychać kieszeni portmonetką, smart fonem czy kluczami. A może nie masz kieszeni? Nie będziesz musiał też zabierać ze sobą plecaka na nieduże, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas pomieści się wszystko, co niezbędne, a co najważniejsze, każdą z tych rzeczy masz na wyciągnięcie ręki. Jeśli więc chcesz otworzyć drzwi, a nie masz pod ręką kluczy nie musisz przeszukiwać kieszeni, wystarczy sięgnąć do etui, podobnie w sklepie – szybko wyciągasz portfel, bez zbędnych ceregieli.

prezent

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już mówimy o portfelu, to warto powiedzieć o kolejnej użytecznej rzeczy – o portmonetce. To strasznie praktyczna rzecz, pochowasz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko gubić się po torbie lub po kieszeniach. W portmonetce najłatwiej znaleźć drobne, a co najważniejsze zmieścisz ich tam wiele, więc zawsze znajdziesz potrzebną ilość drobnych. Docenisz tą opcję, a jeszcze bardziej będą szczęśliwe panie ekspedientki, które często nie mają groszaków.

Jeśli ukazywana tu problematyka to Twoje hobby – wyraź opinię (http://silverbeads.istore.pl/pl/c/Zawieszki-charmsy-srebro-925/2132392) na jej temat. Twój komentarz bez wątpienia dla autora się będzie liczyć.

Bardzo poręczną rzeczą jest również portfel na łańcuszku. Nie dość, że ciężko go zgubić, to jednakowoż szybko odstraszysz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek to bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna fajna rzecz, lecz nadaje się lepiej na prezent. Myślałeś czasem, jak dać na przykład komuś na prezent pieniądze? Raczej zwykle jest z tym problem, bo to temat drażliwy. Nie można dać po prostu do ręki, bo tak przecież załatwiamy większość transakcji, a prezent nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Odpada. Lepszym rozwiązaniem są praktyczne portfele na łańcuszku. Co więcej, można umieścić na nim życzenia, co dodaje mu należytej powagi.