Dron na wesele, czyli jak zagwarantować sobie niepowtarzalne ujęcia

przez | 4 marca 2022
Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od jakiegoś czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają kompletnie nowy etap, dlatego warto jest uwiecznić tę chwilę wynajmując kompetentnego fotografa. We współczesnych czasach na wszelkiego rodzaju uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, umożliwiający zrobienie oryginalnych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na wskazanym dronie można umieścić dowolny aparat, chyba że jest to całkowity zestaw, nie potrzebujący osobnego aparatu. Jeśli nie, skontrolujmy, jakim sprzętem dysponuje interesujący nas fotograf i czy będzie mógł z jego pomocą wykonać naprawdę najlepszej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii idealnie nadaje się GoPro Hero+ LCD. Gwarantuje nie tylko rewelacyjną jakość zdjęć, lecz także pozwala na robienie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para chce mieć nietuzinkowe fotografie z sesji po ślubie. Wracając do najważniejszego tematu, jakim są drony, należy nadmienić o ich nieskomplikowanej obsłudze i możliwości wykonania zdjęć z całkowicie innej perspektywy, niż do tej pory to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to możliwość uchwycenia wszystkich gości, kościoła lub sali, w której organizujemy przyjęcie. Niniejsze zdjęcia bez wątpienia będą pięknie wyglądać w ślubnym albumie, który potem można dać rodzicom, aby oni także mogli cieszyć się wspomnieniami ze ślubu swojego dziecka. By znaleźć odpowiedniego fotografa na ten dzień, zapytaj znajomych, którzy wzięli już ślub czy nie mają nikogo do polecenia.

Jeżeli istotnie masz zamiar bardziej poznać takie zagadnienie, kliknij dodatkowo ten link oraz zdobądź użyteczne info (https://www.goldwasser.pl/). Ono bez wątpienia okaże się dla Ciebie pomocne.

Można również poszukać cenionych fotografów na portalach. Zanim wykonasz telefon, aby zapytać o wolny termin, wejdź do galerii fotografii. Tutaj doskonale zorientujesz się czy jakość zdjęć oraz sposób ujmowania Młodych odpowiada twoim oczekiwaniom. Każdy bowiem ma inny styl i inne techniki pracy. Oczywiście we wszystkim można się dogadać, jednakże najlepiej jest, gdy już na początku oczaruje nas praca fotografa, jakiego zamierzamy wynająć.

Jeżeli w takim razie ty też chcesz mieć piękną pamiątkę, wybierz dron z kamerą. Zdjęcia, które dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań, lecz sprawią, iż będziesz z uśmiechem wspominać ten cudowny dzień.