Pomysł na sylwestra 2013 – może góry?

przez | 4 lutego 2022
Są takie momenty w ciągu roku, które staramy się spędzić w wyjątkowy sposób. Marzymy, aby stały się niezapomniane. Do takich dni z pewnością należy Sylwester. Powitanie Nowego Roku wymaga specjalnej scenerii. Stąd też niezwykle często Sylwestra organizujemy nawet kilka miesięcy prędzej.

Jeżeli chcemy świętować sylwester 2013 w jakimś naprawdę modnym miejscu, to należy dokonać rezerwacji jeszcze w okresie letnim np. na eholiday.

sztuczne ognie

Mnóstwo osób doskonałą imprezę sylwestrową wyobraża sobie w górach. Nic dziwnego! Majestatyczne szczyty, trzaskający mróz za oknem i wesoły ogień w kominku to doskonały pomysł na zorganizowanie cudownej sylwestrowej randki. Wielu panów wykorzystuje właśnie ten dzień na oświadczyny. Czy może być coś bardziej romantycznego, niż najdroższy, który klęczy przed swoja panią w takich okolicznościach przyrody? Jeżeli planujemy spędzić Sylwestra w tym roku w rodzimych górach, to trzeba uczynić to w Zakopanem.

Zakopane nie bez powodu jest nazywane polską zimową stolicą. Kto raz spędził czas w tym mieście, ten zawsze będzie pragnął tam wrócić. Sylwester w Zakopanem to idealna możliwość do uprawiania ulubionych sportów zimowych. Miejscowość zapewnia wspaniałe kurorty, które każdego roku goszczą tysiące amatorów narciarstwa.

Jeśli Twoim zdaniem opublikowany tekst jest ciekawy, to przeczytaj również pomocne źródło (http://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php), które posiada intrygujące dane – one zapewne Cię zaciekawią.

Możemy być pewni najwyższej jakości usług oraz doskonałej infrastruktury. Jeśli więc marzy się nam powitanie Nowego Roku na narciarskim stoku, to Zakopane będzie najlepszym wyjściem.

Ale nie zapominajmy o tym, że Zakopane to też miasto o długiej historii. W epoce Młodej Polski była to ulubiona miejscowość turystyczna naszej bohemy artystycznej. Mistrzowie pióra, pędzla oraz muzyki przyjeżdżali tutaj, aby wypocząć od hałasu stolicy i poszukać inspiracji. Ślady wspaniałych artystów są w tym mieście do dzisiaj. Można zobaczyć między innymi willę Karola Szymanowskiego, a także zwiedzać inne arcydzieła architektury w stylu zakopiańskim. Wielkie wrażenie na przyjezdnych robi spacer po Krupówkach, głównym deptaku Zakopanego. Znajdziemy tam wiele knajpek z wyśmienitym jedzeniem, a także wiele innych atrakcji.