Pamiątki ze ślubu przyjaciela

przez | 19 lipca 2022
Wachlarz usług fotograficznych jaki proponują studia fotograficzne jest współcześnie niezmiernie duży. Zacząwszy od zdjęć wykonywanych kobietom ciężarnym, poprzez zdjęcia nowo narodzonych dzieci, chrzest, zdjęcia rodzinne, komunijne, i z wszelakich innych świąt rodzinnych. Chcę jednak w tym momencie skoncentrować się konkretnie na zdjęciach wykonywanych przy okazji tak ważnego święta jak ślub.

zdjęcie pary młodej

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Sama czas jakiś temu miałam okazję być na ślubie mojej kuzynki i obserwować proces tworzenia zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Muszę przyznać że wynajęty przez mą kuzynkę fotografik Ravami okazał się prawdziwym profesjonalistą! Na początek zaproponował młodym tzw. sesję narzeczeńską (zupełna dla mnie nowość!) podczas której narzeczeni mieli sposobność zaznajomić się z fotografikiem, opowiedzieć mu o swych oczekiwaniach, wysłuchać jego rad, nieco oswoić się z aparatem oraz sprawdzić możliwości wybranego profesjonalisty. Fotografie z tej sesji wykorzystano przy drukowaniu zaproszeń. komunia są równie zjawiskowe.

komunia

Autor: Shauna Hawkins
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy nastał oczekiwany dzień zaślubin Pan fotografik towarzyszył młodym już w trakcie przygotowań do uroczystości, z czego potem powstał świetny fotoreportaż. Trzeba przyznać iż podczas uroczystości w kościele wspomniany pan fotografik wykonywał niezmiernie dyskretnie, z dużym wyczuciem, używał specjalistycznych obiektywów do fotografowania z dużej odległości by nie zakłócać obrzędu. Mimo dużej odległości fotografie okazały się być perfekcyjnej jakości. Równie doskonałe okazały się ujęcia z uroczystości weselnej. Pan fotografik zrobił całą masę fotografii do wyboru, które świeżo upieczeni małżonkowie otrzymali w bardzo atrakcyjnej formie tak zwanej foto książki a także oczywiście w formie cyfrowej. Niezmiernie byli młodzi małżonkowie usatysfakcjonowani z usług fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej chyba z tych plenerowych. Obydwoje uwielbiają góry, zatem na sesję plenerową zabrali swojego fotografika w góry. Przepięknie wyszli na tle górskich pejzaży a pan fotografik dzielnie im towarzyszył.

Aktualnie umawiają się na sesję „z brzuszkiem” bowiem kuzynka jest już w trzecim trymestrze ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić nieco czasu aby znaleźć utalentowanego fotografa albowiem z usług jego możemy jeszcze nie raz korzystać.