Propozycje na stylowy podarunek

przez | 6 stycznia 2022
Często podczas gdy idziemy z wizytą do cioteczki, koleżanki lub innej znajomej pani na imieniny ewentualnie urodziny, mamy nie lada kłopot, mianowicie – jaki kupić upominek. Moim sądem prościej wymyślić fajny podarek dla niewiasty niż dajmy na to – jej partnera.

Czas dawania prezentów

Autor: PointB
Źródło: PointB
Chyba każda z pań domu będzie rada z podarku… dla jej domku naturalnie. A tu możliwości jest cała masa! Sprawa jest o dużo prostsza jeżeli byliśmy w danym mieszkanku i wiemy w jakim stylu jest wyposażone, czy może co kolekcjonuje szanowna jubilatka. Dużo prościej będzie nam wtenczas utrafić w jej poczucie piękna.

Mamy zamiar Cię zachęcić do następnej strony, na której przygotowaliśmy dla Ciebie dużo profesjonalnych wiadomości. Nie czekaj i po prostu kliknij odnośnik (http://krematoriumgloria.pl/kontakt/).

O ile my sami mamy talenta artystyczne, malujemy, rzeźbimy, szydełkujemy, tworzymy śliczną biżuterię, szyjemy, dziergamy na drutach bądź umiemy coś innego – zróbmy podarek samodzielnie. Zawsze sympatyczne są takie podarunki, w które wkładamy swoje serce oraz własną pracę. Jeśli jednak wolimy coś nabyć, nie czyńmy tegoż w pośpiechu. Poświęćmy na to nieco czasu, nawet jeśli wyszukujemy czegoś stosownego w necie.

Zawsze świetnym wyjściem będzie ładny obraz. W necie aż mieni się od podobnych ofert artystów. Pośród pasteli, obrazów olejnych lub akwareli z całą pewnością odnajdziemy coś ładnego, niezależnie czy ma być to martwa natura na kuchenną ścianę, malowniczy krajobraz, czy obrazy akty (doczytaj Galeria art deco do zawieszenia dla przykładu w alkowie – we wszystkich rozmiarach, już oprawione bądź też ramę dobierzemy samodzielnie.

Prezent na Walentynki

Autor: Kostrzewa PR
Źródło: Kostrzewa PR
Kolejnym projektem mogą być rozmaitego typu przedmioty użytkowe niezbędne każdej z pań domu. Być może właśnie ostatnio rzeczonej pani domu stłukła się cukiernica? Być może ma ona niedobory w sztućcach? Czy wręcz uwielbia artystyczną biżuterię której stale jej mało? W tym przypadku proponuję polskie art deco (tak zwana polska sztuka użytkowa). Są to filiżanki, biżuteria, lampy jak też inne obiekty użytku codziennego, charakteryzujące się geometrycznymi formami oraz dążeniem do syntetycznego ujmowania form, poszukiwaniem uroku w funkcji obiektu użytkowego i czytelności przekazu w grafice lub malarstwie, żywą i jasną kolorystyką.

Zawsze warto się dłużej po zastanowić, więcej przeszukać stron w poszukiwaniu stosownego upominku. Z pewnością zrekompensuje nam to błysk w oku i okrzyk zachwytu osoby obdarowywanej.