Jedna z bardziej ważnych spraw, przy planowaniu wesela – sala

przez | 24 listopada 2022
Kiedy robimy sami swój ślub dochodzi nam ogrom obowiązków. Początkowo przeważnie zastanawiamy się nad listą osób, które zaprosimy, a później oczekujemy, aż wszyscy potwierdzą swoje przybycie. Wtedy dochodzi posadzenie gości. Dziś sporo par młodych nie robi karteczek z imionami gości i każdy siada gdzie mu się podoba.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w takich przypadkach dość często wychodzi na to, że osoby, które przyszły razem muszą siedzieć osobno. Nie jest to komfortowa sytuacja. Jeśli więc jednak postawimy na karteczki z imionami, czyli będziemy planować jak goście mają usiąść musimy powiedzieć o tym ludziom, którzy zajmują się wystrojem naszej sali. Oczywiście sala weselna powinna zostać zarezerwowana sporo czasu wcześniej, zwłaszcza, jeżeli jak wiele osób chcemy zorganizować wesele w czasie cieplejszych miesięcy. Niektóre sale mają tak duże obłożenie, że przez najbliższe dwa lata nie mają wolnych terminów na wesela. Dlatego powinniśmy odpowiednio wcześnie zabrać się za szukanie miejsca, gdzie będzie miało odbywać się wesele.

Przyozdobienie, ustawienie stołów i krzeseł, spojrzenie na każdy detal

Wszyscy chcieliby, żeby ich ślub był wyjątkowy. Jednak, aby cała zabawa weselna została naprawdę dobrze zapamiętana to trzeba pamiętać o różnych sprawach. Najważniejsze to odpowiednia sala weselna, która pomieści wszystkich gości i pozwoli na dobrą zabawę. Trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy wynajmują sale jak to jest z jej wystrojem. Zdarza się para młoda woli sama wszystkim się zająć, bo wynajmujący przewiduje np. jedynie dwie opcje kolorystyczne. Ale sporo domów weselnych ma w swojej ofercie przeróżne opcje wystroju sali weselnej.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego na pewno uda nam się w ich ofercie odszukać coś dla siebie. Oczywiście prawda jest taka, że każdą większą przestrzeń damy radę zaaranżować na salę weselną. Jednak może powstać kłopot z gorącymi posiłkami, bo jeśli chodzi o zimne przystawki i napoje to kłopotu nie będzie. Nawet z muzyką i nagłośnieniem da się dogadać.

Hej, sprawdź to (http://www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/30/Garnitur%20granatowo-niebieski), jeśli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Jednak, jeżeli nie będzie kuchni, gdzie da się podgrzać potrawy to możemy mieć spory problem. Jak wiadomo polskie wesele nie uda się bez gorących posiłków, więc jeżeli już sami zaaranżujemy którąś salę na salę weselną to nie zapominajmy o tym, że trzeba wymyślić, co zrobić, by posiłki podać na ciepło.