Odkryj wypróbowane sposoby na idealny ubiór na pierwszą komunię dla Twojej córeczki

przez | 10 lipca 2021
Komunia to nadzwyczajny czas dla każdego dziecka. To fantastyczne doświadczenie. W tym dniu Twoja córka chce wyglądać znakomicie.
Alby, buty oraz wianki do komunii – czyli ABC stroju komunijnego

komunia

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

A jak albaZaczynamy od najistotniejszego komponentu stylizacji, czyli alby. Alba to biała prosta szata, z szerokimi rękawami. Jest długa i dosięga aż do stóp. W sklepach znajdziemy spory wybór alb. Odkryjemy między innymi alby z szeroką kontrfałdą, alby z zakładką od ramienia czy też alby rozszerzane. Zamiast nich możemy postawić na typowe sukienki, które są bardziej zdobne. Posiadają koronki,a niektóre z nich nawet wielokolorowe tasiemki. Wszystko zależy od wyboru. Jeśli lubimy prosty krój, zdecydujemy się na albę (poznaj tutaj Jeśli lubimy bardziej ozdobny krój na pewno zdecydujemy się na klasyczną komunijną sukienkę.

B jak butyDrugim bardzo kluczowym komponentem stroju są buty. Aby pasowały do całej reszty ubioru muszą być białe tudzież kremowe, w dobrym guście i najważniejsze – komfortowe. Najstosowniej zakupić klasyczne baleriny, stworzone z mięciutkiej skórki, zdobione kwiatuszkiem, wstążeczką, czy subtelnymi koralikami. Możemy również wybrać buty z małym obcasem, które mają nie więcej dwa centymetry. Istnieje jednak ogromne prawdopodobieństwo, że okażą się znacznie mniej wygodne.

Równie intrygujący artykuł prezentowany jest tutaj, zatem odwiedź stronę internetową (https://gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/plany-pogrzebowe/) i sprawdź, jakie informacje tam odnajdziesz. One również Cię zaciekawią.

W żadnym wypadku nie możemy wybrać butów na wysokim obcasie. Będą nie tylko niekomfortowe, ale mogą też nadwyrężyć stopę Twojej córki.

Nie zapominajmy o ważnej zasadzie: buty do komunii muszą zakrywać palce u stóp. Nie zapomnijmy dobrać do nich odpowiednie rajtuzy albo podkolanówki, które, tak jak reszta ubioru, powinny być w jasnym kolorze.

komunia święta

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Końcowym elementem, który przyozdobi Twoje dziecko w tym wyjątkowym dniu będzie wianek. Jeżeli chcemy wybrać ten najpiękniejszy możemy wspomóc się Internetem, wynajdując przykładowo: wianki do komunii (poznaj więcej). Zobaczymy, jak wielki jest wybór w tym obszarze. Możemy wybrać wianki do komunii zdobione koraliczkami albo niedużymi kwiatuszkami z materiału.

Koniecznie zobacz artykuł w serwisie (http://www.saleweselne.com/dabrowa-tarnowska/) prezentującym pokrewne wiadomości. Są równie pasjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego tematu.

Na koniec należy podkreślić, że ubiór nie powinien być najważniejszy w tym dniu. Jest tylko dodatkiem do całej uroczystości. Uważajmy także na ceny, nie musimy wydawać fortuny, aby nasze dziecko czuło się w tym czasie szczególnie.