Urodziny to prawie dla każdej osoby najfajniejszy dzień w roku – mamy ochotę je zazwyczaj spędzić z najbliższymi

przez | 18 lutego 2022
Gdy jesteśmy przedszkolakami, to czekamy z tęsknotą na swe urodziny. Śnimy o nich już nierzadko nawet trzy miesiące wcześniej. Myślimy o różnych prezentach i o torcie.
Gdy jesteśmy już dorośli, to nierzadko rezygnujemy z świętowania urodzin.

uroczystość

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com
Zastawiamy się dojrzałością. Twierdzimy, że nie wypada. To błąd. W każdym wieku potrzebujemy odrobiny szczęścia i szaleństwa.

Chcesz zgłębić rozpatrywany temat z innej perspektywy? Jeżeli tak, to najlepszym sposobem jest kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (https://trojmiasto.optitaxi.pl/kurier-trojmiasto).

Przyjemnie jest przecież zobaczyć wszystkie drogie nam twarze przy nas w tym samym miejscu. Wszyscy się uśmiechają i życzą nam wszystkiego najlepszego. Problemem może być tylko to, jaki prezent na urodziny otrzymamy.

Prawdą jest, że im jesteśmy starsi, tym ciężej podarować nam trafiony prezent na urodziny. Z wiekiem okazuje się, że mamy już większość rzeczy. Trudniej także nas czymś naprawdę zaskoczyć. Należy dobrze znać solenizanta, by podarunek wywołał niekłamany uśmiech na jego twarzy. Jeżeli mamy zamiar być oryginalni, to nie możemy kobiecie wręczyć perfum, a mężczyźnie skarpetek. O wiele lepiej będzie kupić jakąś książkę lub płytę. Warto wcześniej delikatnie wypytać o preferencje jubilata albo po prostu ukradkiem rozejrzeć się po regale i prędko zweryfikować jaki rodzaj beletrystyki pojawia się na jego półkach w największej liczbie. Jeśli będzie to prezent dla młodej osoby – na przykład kumpla z uczelni – możemy kupić coś szalonego.

Jeżeli lubi sporty ekstremalne, to na pewno ucieszy go skok na bungee albo wejściówka na strzelnicę.
Nie zapominajmy, że nie ważna jest cena podarunku, a nasz miły gest.