Jaki byłby idealny upominek dla miłośnika latania?

przez | 1 października 2021
Twój wybranek ma za niedługo imieniny. Zastanawiasz się jaki podarek jemu kupić, aby był uradowany i szczęśliwy. Musisz pamiętać także, iż ten niezwykły dzień zorganizowany w Twój wariant, zapadnie jemu w umysł na długo i niełatwo będzie mu wymyślić na Twoje imieniny coś równie niebywałego.

A cóż to takiego?
Zorganizuj mu więc lot szybowcem np. ponad Bieszczadami. Ta podróż to lot szybowcem kilkaset metrów nad ziemią, która zezwala na rozkoszowanie się ślicznymi krajobrazami bez warkotu silnika. Taki lot szybowcem trwa od pięciu do 10 minut, jest możliwy od kwietnia do listopada. Należy pamiętać wszakże, iż aura musi być właściwa na takowy lot szybowcem. Nie może być silnego wiatru ani opadów. Wiek persony, która mogłaby zdecydować się na lot szybowcem to dwanaście lat. Persony poniżej 18 r. życia muszą mieć zgodę opiekunów.

zabezpieczenie medyczne imprezy

Autor: Lee Cannon
Źródło: http://www.flickr.com
Można by też zdecydować się na lot szybowcem w Trójmieście. Lot ma miejsce na wysokości nawet 400 metrów. Tak więc widok z góry będzie pamiętny. Bez trudu mogłabyś spełnić marzenie swojego męża i na imieniny zafundować jemu lot szybowcem. Zobaczysz jak ogromną satysfakcja jemu sprawisz, szczególnie, iż w okolicach Pruszcza Gdańskiego wszelki uczestnik przelotu, będzie mógł na chwilę przejąć stery. Oczywiście przed samym lotem uczestnik zaznajomi się z szybowcem i przejdzie kursy cukiernicze online teoretyczne. Zatem nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, tylko chwyć za telefon i zorganizuj jemu lot szybowcem.

Zobaczysz, jaką satysfakcję mu sprawisz, a uśmiech nie zejdzie z jego ust jeszcze poprzez bardzo znaczny okres. A i Ty może będziesz mogła liczyć na jakikolwiek niezwykły podarunek. I też może nie zapomnisz go niezwykle długi czas.