Twoja dziewczyna dąsa się ostatnio coraz częściej

przez | 25 grudnia 2021
Stale miewa o coś pretensje, odzywa się jedynie zdawkowo, a na pytania o co chodzi reaguje bardzo nerwowo? Ty z kolei nie wiesz, o co jej tak faktycznie chodzi?

Cóż, drodzy panowie, kobiety czasem czują się niedowartościowane, chcą dużo więcej komplementów i pełnych czułości gestów z waszej strony.

Spójrz na ten interesujący tekst i odkryj więcej tu (https://www.produktypremium.com/). Zapewne nie pożałujesz. Nie zwlekaj dłużej! Zrób to w tym momencie!

Wy niestety nie umiecie do dnia dzisiejszego odczytywać takich sygnałów i odpowiednio ich interpretować. Kiedy ostatnio sprawiłeś drogi mężczyzno jakiś podarunek własnej partnerce? Tak, absolutnie bez powodu. No właśnie – bardzo rzadko, a może nawet nigdy, a panie potrzebują takich czułych gestów. Nie drażnij więc własnej partnerki pytaniami co się dzieje, lecz zrób jej jakąś przyjemność. Nie wiesz jaką? Odwiedź z nią chociażby pobliski sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a na pewno zdenerwowanie Twojej partnerce szybko minie. Jeżeli to przewyższa Twoje możliwości pieniężne, bo obawiasz się, iż ukochana wybierze coś drogiego, odpuść sobie sklep z biżuterią i zafunduj jej bukiet pięknych kwiatów. Bardzo dużo nie kosztuje, a kwiaty za każdym razem łamały serca dziewczętom. Oprócz tego miej na uwadze, że powinno się chwalić i komplementować, a momentalnie dostrzeżesz, że Twoja dziewczyna nie ma humorów. Będzie tryskać humorem, a ciche dni odejdą w zapomnienie.

Laserowy paintball

Autor: BraNewbs
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie, troszczcie się bardziej o swoje kobiety. Kobiety bez komplementów schną jak kwiaty.

Rzeczywiście niewiele trzeba, aby nasza wybranka była wesoła. Pokażcie, jak niebywale Wam na niej zależy i zamiast wyjścia z kolegami, wybierzcie czasem kino z ukochaną . Będzie wniebowzięta i w końcu poczuje się doceniona .