Modne obrączki

przez | 3 sierpnia 2022
O ile wybór profilu obrączki oraz jej zdobienia to rzecz ze wszech miar osobista, to ważną sprawą jest grubość obrączki.
Zbyt cienka nie tylko nie pozwoli na zmianę rozmiaru, lecz również może doprowadzić do skaleczenie palca, na jakim się ją nosi.

zdjęcia - panorama

Autor: Robin
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda szeroka obrączka pogrubi optycznie krótki palec, lecz u mężczyzn nieprzyzwyczajonych do noszenia czegoś na palcu może wywołać uczucie dużego dyskomfortu. Bajecznie błyszczące, jednokolorowe, gładkie obrączki będą najbardziej klasyczną kategorią, trochę bardziej ekscentryczne są matowe, lub błyszcząco-matowe. Jubilerzy nie tylko łączą różnokolorowe złoto, wiele obrączek są to stopy dwóch a czasem także trzech różnokolorowych metali o wielu fantazyjnych wzorach i różnej fakturze.
Rakieta i piłeczka do squasha

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Ostatnio modne są obrączki z brylantami czy też tańszymi kamykami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten wątek? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem Usługi Photoshop odnajdziesz interesujące dane, które Cię zaabsorbują.

Obrączki różnią się też profilem a również szerokością. Moda poszła jeszcze dalej i niektóre pary wybierają obrączki jednakowo wyglądające, acz stworzone z rozmaitych stopów. Niekiedy obrączki współmałżonków są jedynie podobne. Niektóre modele obrączek złożone są z dwóch bądź trzech krążków. Jubilerzy popisują się wprawą zaś projektanci fantazją, czasem różnica między obrączką a pierścieniem jest niemal niedostrzegalna. Z obrączkami jest podobnie jak z sukniami, inaczej prezentują się w katalogu na modelce, zupełnie inaczej będą prezentowały się na nas.

Dlatego przed kupnem najlepiej jest je przymierzyć i sprawdzić, czy na naszym palcu przedstawiają się tak samo dobrze. Warto również przyjrzeć się tym niepozornym modelom. Wiele z nich naprawdę cudownie prezentuje się dopiero na dłoni.