W jaki sposób kupić idealny pierścionek zaręczynowy?

przez | 3 sierpnia 2022
Pragnąc nabyć idealny pierścionek zaręczynowy niezbędne będzie podjęcie kilku decyzji, między innymi dotyczących zabarwienia złota, fasonu, Rozmiaru, a również rodzaju kamienia.
Na pewno warto zwrócić uwagę, jaki odcień precjozów wkłada na co dzień oblubienica.

obrączki

Autor: Tarsmak
Źródło: Tarsmak
świadomość

Autor: Giant Polska
Jeżeli Pani preferuje srebro, proponujemy by pierścionek wykonany był w białym złocie, tak ażeby współgrał z resztą precjozów. Jeżeli jednakże jest miłośniczką klasycznej złotej biżuterii, bez wahania można wyselekcjonować pierścień z żółtego złota. Pierścionki z dwubarwnego złota rekomendujemy kobietom bez określonych preferencji, co do koloru biżuterii. Przy wyborze fasonu należy zwrócić uwagę na styl biżuterii noszonej noszonej przez kobietę. W przypadku drobnej, proponujemy elegancki jak też dyskretny model pierścienia. Klasyczny pierścionek zaręczynowy z centralnie umiejscowionym brylantem w szatonowej oprawie, to doskonały wybór, który sprawdzi się za każdym razem. W tym fasonie brylant najcudowniej załamuje światło, powodując, iż jego blask będzie perfekcyjny. Wybierając klasyczny model można mieć pełne przekonanie, że wręczany pierścień spodoba się przyszłej narzeczonej.

Dla kobiet lubiących bardziej ozdobną biżuterię, dobrym wyborem będzie pierścień posiadający wyszukane, odważne kształty. Może być to fason z jednym kamieniem oraz fantazyjną szyną lub pierścień wielokamieniowy.

Czy taka tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę kamieniarstwo wrocław, która dotyczy omawianej sprawy, zatem na pewno też Cię zainteresuje.

Odpowiednie będą też wzory z barwnymi kamieniami szlachetnymi w otoczeniu brylantów.

W Polsce przyjęto, że pierścień zaręczynowy zakłada się na serdeczny palec prawej dłoni, zaś w dniu ślubu zakłada się go na lewą rękę, a miejsce pierścionka zajmuje obrączka.