O weselu rozmawia znaczny odsetek zakochanych par – jest to jeden z najcudowniejszych momentów w ich życiu

przez | 17 maja 2022
Oświadczyny są cudowną chwilą, która zapada w pamięć na długo. Młodzi cieszą się i są nieziemsko zakochani. Po tym dniu chcą już planować ślub.
Większość par w chwili zaręczyn myśli o ślubie wyłącznie w przyjemny sposób.

Urządzenia

Autor: Martin Brigden
Źródło: http://www.flickr.com

Całkowicie nie niepokoją się tym, że przygotowania bywają zwykle nużące. Myślą tylko o swoim uczuciu. Jednak przychodzi już taki moment, gdy mają zaklepaną datę w kościele i zarezerwowany lokal. Wówczas nagle dochodzi do nich, że to nie całość przygotowań, a dopiero początek. Młodzi powinni wszakże wybrać jeszcze mnóstwo rzeczy – sukienkę, Auto, alkohol, muzykę. Muszą także zdecydować czy chcą posiadać z tak wyjątkowego dnia zdjęcia lub film. Jeżeli chcą posiadać pamiątkę w obu wariantach, to potrzebny jest im zarówno ktoś robiący ujęcia, jak i kamerzysta na wesele. Należy skontaktować się z jakimś fachowcem, który ma już wprawę w filmowaniu ślubów. kamerzysta – np. z Małopolski – musi postarać się zarejestrować na taśmie wszelkie najważniejsze momenty, żeby potem stworzyć przepiękny oraz nastrojowy film o najistotniejszym dniu małżonków. Pod odpowiednio wybrane ujęcia należy również podłożyć muzykę. W tej sprawie trzeba porozmawiać z młodymi, gdyż może posiadają swoje ukochane piosenki, które w wyjątkowy sposób są powiązane z ich związkiem. Kamerzysta na wesele może być polecony przez bliskich.

Trzeba poprosić go o zaprezentowanie kilku fragmentów z jego pracą, aby przekonać się czy trafiają w nasze gusta. Jeżeli tak, to współpraca na pewno będzie owocna.