Jak można by oznaczyć miejsce dla gościa na przyjęciu weselnym?

przez | 18 października 2021
Te malutkie kartoniki są na jakimkolwiek większym bądź mniejszym przyjęciu. Są bardzo praktyczne i niezwykle miłe. Zazwyczaj przybierają formę ustawionego na miejscu dla gościa kartonika z jego imieniem.

Wonderbox

Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Można jednak do takiej kwestii podejść w większym stopniu kreatywnie.

winietki

Autor: alljengi
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłów na pomysłowe winietki jest bardzo wiele. Taki zwykły spinacz mógłby służyć jako zaczep do literatki lub można w jakiś sposób go przyozdobić i do tak przygotowanego spinacza przypiąć małą kartkę z imieniem. Innym rozwiązaniem mogłyby być figurki z imieniem, które mogłyby potem posłużyć jako pamiątka z zabawy.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (http://ocelio.pl/pl/c/Ryz-Bezglutenowy/67) ma wyłącznie użyteczne wiadomości, które z pewnością Ci się przydadzą. Sprawdź nas i dostrzeż, że należałoby na niego wejść.

Niezwykle ciekawie wyglądają na stołach bombki choinkowe. Tego typu pomysł jest bardzo świąteczny i pary, jakie planują ślub w okresie Bożego Narodzenia, mogą pomyśleć o winietkach w takiej właśnie formie. Dla takich, którzy nie chcą w tego typu karteczki dużo inwestować, znakomitym pomysłem okaże się umieszczenie karteczek w kolorowych cukierkach. Można też włożyć je pomiędzy ząbki widelca, co zrobiłoby na gościach miłe wrażenie.

Kosztownym natomiast rozwiązaniem na winietki mogłyby zostać kieliszki z imieniem gościa. Nogi kieliszków można by pokryć specjalną farbą oraz umieścić na nich imiona gości weselnych. Niekoniecznie muszą być to kieliszki wykonane ze szkła. Na zabawie ogrodowej znakomicie sprawdzą się kieliszki plastikowe. Gdy pragniemy, aby winietki zostały zabrane przez gości do domu, można zdecydować się na wykonane z drewna talarki z imieniem. Po zakończonej zabawie każdy weźmie je ze sobą jako upominek.

Kto pobiera się w okresie letnim, mógłby wybrać barwne parasolki dodawane do drinków. Pomysłów jest naprawdę dużo i wszystko jest zależne od konkretnej sytuacji oraz konkretnych osób.