1 kwietnia – a więc najbardziej zabawny czas w kalendarzu

przez | 19 grudnia 2021
Ludzie lubią płatać sobie żarty. Aby przekonać się o słuszności tego stwierdzenia, można sprawdzić jaką popularnością cieszą się zbiory filmików i historii opisujących ciekawe kawały na prima aprilis. Lubimy się śmiać z komicznych przypadków, które przytrafiają się wszystkim dookoła. Jest jednak jeden dzień w kalendarzu, w którym wszyscy wydają się być oskarżani o to, że spróbują nam wywinąć jakiś kawał. Takim dniem jest oczywiście 1 kwietnia.

uśmiechnięty chłopiec

Autor: Volkan_83
Źródło: http://www.flickr.com
Skąd wziął się ten niezmiennie zabawny rytuał obchodzony w sporej ilości krajów świata? Źródło tego dnia nie jest do końca pewne. W wielu krajach dzień przysparzania sobie nawzajem małych i dużych figli jest przeróżnie nazywany. Mimo wszystko, prawie we wszystkich krajach, jakie obchodzą prima aprilis pojawiają się słowa takie jak “głupi”, “głupcy” bądź też “śmiech”. Kawały na prima aprilis cieszą się niesłabnącą popularnością, podobnie jak opisy tych najciekawszych opisywane w Internecie- zobacz kompletną propozycję na tej stronie.

Bardzo zabawną lekturą są zmyślone newsy, jakie pojawiają się w czasopismach i serwisach internetowych w prima aprilis. Całkiem często również tego dnia znane osoby piszą w mediach społecznościowych plotki, którymi “wkręcają” miliony swoich fanów. Jedną z śmiesznych historii jest ta, jaka wydarzyła się w Sydney. W porcie tej metropolii pojawiła się ogromna kra lodu. Za całą historią krył się był kontrowersyjny bogacz, który mówił, iż sprowadził krę aby podzielić ją na miliony kawałków i sprzedawać jako lód do napojów. Okazało się jednak, że ta ogromna bryła lodu to specjalnie przygotowana platforma , którą pokryto materiałem przypominającym lód oraz pianą.

Jeżeli chcemy przygotować jakiś ciekawy kawał na prima prima aprilis, to opłaca się poszukać ciekawych przykładów w sieci. Ciągle rosnącym wzięciem cieszy się pojemnik sprężonego powietrza, jaki mocowany jest pod siedzeniem naszego znajomego w biurze, jakiemu mamy ochotę zrobić kawał.

Poświęć chwilę i sprawdź tutaj (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze-online/) podobne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zaintrygują, zatem nie zwlekaj zbyt długo:)

Ciekawym urządzeniem może również być aparat wodoodporny. Gdy jesteśmy na wakacjach albo spędzamy czas wspólnie ze znajomymi na basenie, jesteśmy w stanie z ukrycia zrobić śmieszne, podwodne fotografie- źródła. Jedyne co trzeba zrobić, to przygotować sztucznego, wielkiego robaka i wrzucić go do zbiornika w momencie, kiedy pod powierzchnią wody będzie przepływać nasza koleżanka. Jej histeryczną reakcję pomoże nam uchwycić aparat wodoodporny.