Jesień kocha dalekie wojaże

przez | 10 lipca 2021
Czasami zdarza się, że słodka perspektywa wakacji pojawia się w nietypowym, bo jesiennym momencie. A słońce? – myślimy zwykle. Jednak gdy przeanalizujemy całą sytuację, zrozumiemy, że ta najbardziej melancholijna pora roku jest wprost wymarzona na wakacje. Co więcej, wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wręcz przeciwnie – z chwilą kiedy słońce chowa się za chmurami, zaczynają wielkie pakowanie.

Egipt, wakacje w Egipcie
Na pytanie „OK greckie wakacje – (domki wakacyjne) ale kiedy najlepiej wykupić wycieczkę” odpowiadają: jesienią. Zwiedzanie starożytnych ruin staje się prawdziwą przyjemnością, a w morzu cały czas można zażywać kąpieli. O tej porze roku trudno jest się poparzyć leżąc na plaży – można się za to zdrowo opalić. Dodatkowo Grecja o tej porze roku nie jest tak przepełniona turystami.

Posezonowe obniżki i promocje to sposobność, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Czy szukasz świeżych danych na opisywany wątek? Jeśli tak, to przenieś się do tekstu (https://www.saleweselne.com/ustron/), gdzie znajdziesz atrakcyjne wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długo.

Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. Wytrwałym zdarzają się takie okazje, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu i pełnym wyżywieniem tylko za 1000 zł od osoby.

Na przełomie października i listopada Egipt przywita nas temperaturą około dwudziestu siedmiu stopni. W samym środku lata, musielibyśmy znosić nawet czterdziestostopniowe upały! A z racji tego Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie i zabytków czeka nas co niemiara, takie temperatury, w czasie zwiedzania mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia, szczególnie dla najmłodszych i najstarszych. W Egipcie na odwiedzających oczekuje o różnym standardzie baza hotelowa – znakomite ośrodki dla osób szczególnie wymagających, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty. Nie ma lepszego miejsca dla wielbicieli sportów wodnych!