Jak wygląda ewolucja w prawie wszystkich związkach pomiędzy kobietami i mężczyznami, jakie mogą się przy tym pojawić zagrożenia.

przez | 19 grudnia 2021
Wszystkie związki przechodzą przez różne fazy. Początkowo jest przeważnie wielka namiętność i pożądanie, pary nie rozstają się wręcz ze sobą, spędzając wspólnie wszystkie wolne chwile. Ten właśnie etap jest bardzo chętnie wybierany przez osoby kręcące filmy romantyczne, miłość w nich jest pokazana przeważnie właśnie na tym etapie.

kolacja przy świecach

Autor: jenn
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z typowych cech w fazie namiętności jest niedostrzeganie żadnych wad u drugiej osoby, a nawet jeśli się je widzi, to są one najczęściej bagatelizowane i ich rola jest zmniejszana.

Upewnij się, że ta wskazówka z www (http://pilawski.pl/kobieta/kombinezony-k) nie umknie Twej uwadze, gdyż opisuje dokładnie taką problematykę, jak artykuł, który właśnie w teraz czytasz.

Etap zauroczenia różnie trwa w różnych związkach, lecz rzeczywistość jest niestety bardzo surowa i w pewnym momencie stan ten u wszystkich par kiedyś się skończy. Partnerzy zaczynają wtedy dostrzegać to, jak rzeczywiście prezentuje się druga osoba, co robi w codziennych sytuacjach i co się podoba i nie podoba. Początek tego etapu jest trudny dla wielu par, ale jeśli uda im się wówczas wypracować odpowiednie kompromisy, to są bardzo duże szanse że związek będzie miał szansę na przetrwanie – .

Podczas drugiego etapu najczęściej zaczyna się związek w pełnym tego słowa znaczeniu, oparty na prawdziwej bliskości i zaangażowaniu. Następne etapy wiążą się z kłótniami i kryzysami, jakie są nieodłącznym elementem partnerskich relacji. Czasami prowadzą one do końca, a czasami znacznie mogą wzmocnić relacje pomiędzy danymi osobami.

Pamiętać trzeba o tym, że praktycznie na każdym z tych etapów bardzo ważne jest okazywanie zainteresowania drugą osobą i pamiętanie o jej potrzebach.

Po przeanalizowaniu tego tekstu, polecam zaproszenia ręcznie robione odmienne wiadomości na prezentowany temat, które będą nie mniej absorbujące.

Niestety w wielu związkach o dłuższym stażu ludzie o tym zapominają, a przecież niespodziewana romantyczna kolacja dla dwojga nie powinna stanowić wielkiego wyzwania, a potrafi zdziałać cuda w relacjach. Pamięć o partnerze również można pokazywać różnymi sposobami. Dla niektórych mogą to być na przykład miłosne liściki zostawiane pod poduszką, dla innych niewielki prezent dla żony tak po prostu, bez okazji, a jeszcze dla innych zwyczajnie pamiętanie o istotnych datach i wydarzeniach ze wspólnego życia.