Jakie buty kupić na urlop? Wybieramy spośród sporej ilości typów

przez | 3 sierpnia 2022
Sklepowy wybór zwykle jest spory. Lato w Polsce bywa psotne, więc trzeba mieć pełen przekrój obuwia. Które buty wybrać na nadchodzące lato, żeby włożyć je do torby i mieć co nosić?

kolorowe trampki

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
kolorowe trampki

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
To normalne, że nie jest łatwo przewidzieć letnią pogodę, ponieważ bywa ona kapryśna. Czasami wyjazd mija pod znakiem sandałów, a czasami gumowców. Dobrze jest przemyśleć, które buty kupimy i weźmiemy, aby nie zaliczyć modowej wtopy oraz by być naszykowanym na każdą pogodę. A poza tym żeby być w stanie domknąć walizę.

Jeśli chcesz zgłębić omawiane zagadnienie również pod innym kątem oraz poszukujesz pokrewnych informacji, to więcej znajdziesz tutaj.

(odsyłam tutaj) W ostatnim czasie modne stały się krótkie kalosze, jakie pozwolą oszczędzić miejsce, a tak samo dobrze spełniają swoją funkcję i to w nie warto zainwestować kiedy wyjeżdżamy w rejony, które przez swoje położenie są deszczowe. Jeżeli pogoda jest w kratkę, na niedalekie wypady dobre będą również kolorowe trampki. Jeśli mamy czerwone albo niebieskie, będą nam pasować do ogromnej ilości zestawów i idealnie wpiszą się także w styl marynarski. Ogromną zaletą, którą mają kolorowe trampki jest fakt, iż będą pasować też do dresowych sukienek czy dżinsów, dlatego mogą to być buty, z którymi podczas urlopu nie będziemy się rozstawać. Do torby warto włożyć także skórzane balerinki. Jedna para w jasnym kolorze musi nam się sprawdzić na wyjścia czy wieczorny spacer. I oczywiście sandały – lekkie, złote albo karmelowe albo bardzo modne ostatnio sandałki z pomponami. Sandałki te ożywią każdy strój i doskonale sprawdzą się w upalny dzień. Tu więcej: kolorowe trampki dla każdego.

Jak widzimy przed wczasami trzeba pomyśleć o kilku parach, żeby nie kupować butów na wyjeździe na szybko i cieszyć się wakacjami. Przeczytaj więcej: .