Obozy konne czyli wakacje w siodle

przez | 17 lutego 2022
Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie. W internecie można wyszukać setki ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnimi czasy cieszące się dużą popularnością wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś fascynującego lub doskonalić swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to nie tylko aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, którym się trzeba starannie zająć. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa w czasie jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet pomaga w nauce innych dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku zrelaksować się.

Przykładowym ośrodkiem posiadającym w swojej ofercie obóz jeździecki (obóz jeździecki) jest na przykład Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Na wyjazdy mogą pojechać dzieci w różnym przedziale wiekowym, a zajęcia są dokładnie odpowiednie do możliwości wybranych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Obojętnie na jaką kolonię wyślemy naszą pociechę należałoby spytać dziecko czego chce i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. W efekcie wakacje na pewno będą pamiętne.

Poznaj propozycję Szkoły Jazdy Konnej Patataj:
Wyświetl większą mapę