Jedziesz w góry z maluszkiem? Spakuj właściwe rzeczy, aby niczego nie brakło podczas podróży

przez | 10 lipca 2021
Każdy wyjazd z małą pociechą jest powiązany z obawami czy sobie poradzimy. Zwłaszcza niepokoją się młodzi rodzice, dla których każde doświadczenie jest nowe, ponieważ to dopiero ich pierwsze dziecko i w zasadzie nie za dużo jeszcze wiedzą.

Nie bój się – nawet z najmłodszym maluszkiem można jechać, również w góry, kluczowe to odpowiednio się przygotować.

wspinaczka skalna

Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com

O ile jadąc sam na sam z partnerem starczyło, iż odwiedziliście sklep rock pillars oraz zakupiliście komfortowe buty do wspinaczek (Woda Góry Las), o tyle teraz przygotowań będzie więcej. Jednakże nie przerażaj się, nie będzie tak strasznie, musisz tylko wiedzieć, co ze sobą wziąć. Na pierwszym miejscu znajdują się dziecięce wózki turystyczne, jakie są dużo wytrzymalsze niźli zwyczajne wózki miejskie. Mają także większe, gumowe opony, które umożliwiają poruszać się nim nawet po kamieniach – dziecięce wózki turystyczne.

Zaciekawił Cię ten post? To świetnie, ponieważ oryginalny wpis (http://stajniaiskra.pl/art/1481/postawa-w-skoku.html) posiada podobne informacje do publikowanych.

Maluch będzie przyjemnie spać, a ty będziesz przemierzać kolejne krajobrazowe trasy, ciesząc się świeżym powietrzem oraz cudownym klimatem gór. Poza wózkiem przyda się także turystyczne łóżeczko, w jakim twój bobas będzie spać. Zwyczajne łóżko nie jest właściwe dla takiego maluszka, a nie każdy hotel ma łóżeczka dla dzieci. Nadmienione łóżeczko turystyczne nie jest drogie oraz jest bardzo lekkie, dlatego nie będzie poważnym obciążeniem twojego bagażu, lecz co prawda będziesz mógł je zabrać wyłącznie wówczas, gdy podejmiesz decyzję o podróży własnym autem. Zresztą podróżowanie autobusami czy pociągami z malcami jest nazbyt męczące, toteż nie powinieneś nawet mieć niniejszej możliwości na względzie.

Nie zapominaj również o cieplejszych ubrankach oraz przeciwdeszczowej kurteczce, gdyż w górach aura jest niezwykle zmienna. Powinieneś zabrać także czapeczkę i szalik, maluszek nie może przemarzać, a także w lecie zdarzają się niższe temperatury. Konieczne są również butelki, smoczki i ulubione zabawki twojej pociechy oraz zapas pieluch lub stosowane na co dzień kosmetyki. Wakacje w górach z maluchem będą przepięknym przeżyciem.

Jeżeli potrzebne Ci dodatkowe wiadomości na prezentowany tutaj wątek, to bez wątpienia przyda Ci się to cenne i wiarygodne źródło.

Już dziś rozpocznijcie planować urlop, a z pewnością wrócicie szczęśliwi oraz każdego roku będziecie z utęsknieniem czekać na kolejny wyjazd, ponieważ nie ma to jak wspólny, rodzinny czas.