Prezenty na komunię 2016

przez | 22 sierpnia 2022
Pierwsza komunia święta zbliża się dużymi krokami. Czy masz już upominek na komunię? Czy wiesz co kupić dziecku? Podpowiadamy, jakie podarunki na komunię będą popularne w tym roku.
Smartfon, tablet. Od kilku lat są to jedne z najpopularniejszych podarunków komunijnych. Smartfony, zatem w największym skrócie multimedialne telefony , jakie w wyższym stopniu niż do dzwonienia służą do surfowania w internecie, grania, pstrykania fotek albo oglądania filmów.

Współcześnie

komunia

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

to nieomal niezbędny atrybut każdego dziecka, również takiego, które idzie do pierwszej komunii. Tablety, z o wiele większymi ekranami aniżeli smartfony, mają również szersze użycie. Mogą one służyć do czytania lektur, grania w bardziej nowoczesne gry bądź szybszego buszowania po necie. Rozpiętość cenowa podobnych urządzeń jest spora. Najtańsze, a co się z tym wiąże najsłabsze technicznie modele, kosztują już ok. 300 zł. Za te firmowe można zapłacić nawet parę tysięcy złotych. Każdy jednakże będzie mógł odnaleźć model na własną kieszeń. Jeżeli zależy nam ażeby dziecko więcej czytało, nabądźmy mu czytnik ebook, zobacz: Jest to niewielkich rozmiarów urządzenie na którym można czytać publikacje w elektronicznej wersji.Laptop, konsola do gier. Podarkami z jeszcze wyższej półki, chociaż również popularnymi, są laptopy oraz konsole do gier. Przenośne komputery winny posiadać dobre parametry techniczne, ażeby sprostać wymagającym oczekiwaniom młodych ludzi. Cena takich sprzętów zaczyna się od około dwóch tys.

Jeśli wykorzystana w niniejszym artykule narracja do Ciebie przemawia, to zobacz tutaj (http://www.krematoriumgloria.pl/kontakt/) inne tego rodzaju posty – one odnoszą się do zbliżonej tematyki.

zł. Ciągle pożądanym podarunkiem będzie tradycyjnie bicykl.

prezenty

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Decydując się na jego nabycie, weźmy pod uwagę jego dalsze użytkowanie w kolejnych latach. Nierzadko rower komunijny może służyć dziecku na długo po pierwszej komunii. Szczęściem bezawaryjne, półprofesjonalne bicykle można zakupić już w przedziale 500 – 1000 złotych. Pozostałymi upominkami, które przetrwały próbę czasu i są do tej pory często kupowane przez rodzicieli, chrzestnych oraz rodzinę, są czasomierze, biżuteria oraz medaliki. Wybierając ten pierwszy, zadbajmy o to, ażeby nie był zbyt dziecinny, ale też nie był czasomierzem dla biznesmena. Z powodzeniem może to być zegarek sportowy. Sprawdź: tutaj. Przyjęło się, iż dla dziewczynek nabywamy białe zegarki, a dla chłopców czarne.