Zakupowe wariactwo, jakie upominki są najczęściej kupowane?

przez | 4 grudnia 2022
Okres gwiazdki pomału przemija, sterty podarunków zaczynają maleć, zakupowe podekscytowanie cichnie. Pomimo to, zakup podarunku nieprzerwanie jest tematem modnym. Każdy z nas, przynajmniej raz w roku, spotyka się z kwestią zakupu podarunku dla bliskiej mu człowieka. Zadanie to jest nieraz niełatwym sztuką, myślimy nad tym co zakupić, by danej osobie sprawić uciechę i , by równocześnie, podarunek był praktyczny.

perfumy

Autor: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com

Czym kierujemy się w tym wyzwaniu? Większość z nas często kupuje przedmioty, które sama chętnie kupiłaby dla siebie. Co poniektórzy z naszych krewnych podają bardzo czytelne podpowiedzi co do podarunku, który chcieliby dostać, czyniąc nasze zadanie łatwym. Jeśli brak nam pomysłu, nieraz wybieramy niespodzianki typu DIY, czyli takie, które wykonujemy ręcznie, są one nie tylko tańsze, ale ich znaczenie dla osoby, która ów prezent dostanie, jest wzrasta. Cała oferta: modne męskie perfumy.

Warto zadać pytanie jakie niespodzianki należą do tych najczęściej kupowanych? Odpowiedź jest oczywista. Najczęściej obdarzamy bliskich kosmetykami, wiodą one prym wśród najczęściej kupowanych gwiazdkowych niespodzianek. Wielu z nas decyduje się na zakup perfum. Tu wybór jest już bardziej skomplikowany, trzeba bowiem trafić w gust danej osoby i zakupić zapach, który będzie się podobać. Oferta jest naprawdę duża, półki uginają się pod liczbą zapachów, nie tylko tych dedykowanych dla kobiet, równie popularne są zapachy męskie. Znajdziemy te w dobrej koszcie, jak i te zaprojektowane przez domy mody, których wartość, ale też i zapach, przyprawiają o zawrót głowy. Tutaj więcej: znanym podarunkiem, który nieraz dajemy bliskim, są odzież spodnia i skarpety. Rynek wychodzi naprzeciw i otwiera się coraz więcej marek, które sprawiają, że skarpety właśnie przestają być nieinteresujące. Dzisiaj możemy znaleźć tzw. happy socks. Skarpetki te są wesołymi projektami dwójki mężczyzn wywodzących się ze Szwecji.

Thierry Mugler, perfum

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Cechy rozpoznawcze to mieszanka barw, nietuzinkowy projekt, niebywałe koncepty. Marka istnieje od 2008 roku i skupia się nie tylko na tworzeniu skarpetek, w ich asortymencie znajdziemy również rajtuzy oraz bieliznę. Aparycja towaru to nie jedyny zaleta, są one bardzo wysokiej jakości i chwalą się uznaniem, prędko opanowują rynek.