Noworoczne akcesoria w naszym lokalu

przez | 14 stycznia 2022
Myślisz, jak zmieścisz choinkę w swoim małym mieszkaniu? Dziś opiszemy ci kilka sposobów na to, jak będzie wyglądać maleńka choinka w mieszkaniu. Dodatkowo opiszemy pomysły na świąteczne dekoracje. Sama mam problem z choinką w mieszkaniu.

Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Chcę by była obowiązkowo żywa, nie trawię plastykowych drzewek.

Jeśli zainteresował Cię omawiany wątek, to odsyłam do tej strony – tam znajdziesz interesujące dane, które są dokładnym opisem tego zagadnienia.

Zobaczyłam na szczęście na targu maleńkie drzewko w doniczce, będzie rewelacyjnie wyglądać na jednej z moich niewysokich komódek. Ma jakieś 40 cm wysokości. Ozdobię je samemu wykonanymi pierniczkami. Następnie słodycze zjem, a drzewko oddam rodzicom do posadzenia w ogrodzie. Drzewko prezentuje się cudownie, ma woń lasu. Ciasteczka upiekłam szybciej, pozostało je polukrować i zawiesić na choince.

Kiedy ktoś posiada małe mieszkanie i nie ma dzieci, moim zdaniem bez problemu może zrezygnować z choinki, a zostawić jedynie na świąteczne przystrojenie mieszkania. Przecież drzewko jest tylko atrakcję dla najmniejszych dzieci. Dorośli mogą zamiast takiej atrakcji podwiesić pod sufitem sporą gałązkę jemioły, którą przyzdobią, albo przywiesić na drzwiach świąteczny stroik. Pomysłów jest sporo, a takie dekoracje weselne bielsko także nadadzą piękna naszemu wnętrzu.

Świąteczne dekoracje od home&you

Autor: home&you
Źródło: home&you

Sporo oryginalnych koncepcji odnalazłam na blogu: . Jedna z najoryginalniejszych to rewelacyjnie przyozdobiony stół z wielkim świecznikiem, albo wianki przywieszone na krzesłach, czy oknie. Czasem starczy położyć na stole kilka świerkowych gałązek. A jakie pomysły na bożonarodzeniowy dom macie Wy, moi czytelnicy?