Wakacje samolotem

przez | 28 września 2021
Każdy z utęsknieniem czeka na wakacje, zwłaszcza kiedy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Ale w którą stronę świata wyruszyć? Ostatnimi czasy Polacy pokochali Grecję. Najczęściej odwiedzane regiony do wypoczynku w tym pięknym kraju to Kreta, Rodos oraz Zakynthos. Grecja to wspaniałe miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych. Grecja, słonecznie i pachnąco wita każdego i nie ma tu szansy na nudę!

Grecja

Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Palmę pierwszeństwa wśród wakacyjnych podróży stracił Egipt, który jest obecnie na drugim, najchętniej wybieranym miejscem spędzania urlopu. Miejsce cudowne, które przypomina bajkową scenerię? To oczywiście Barcelona.

Jest to miejsce, w którym można się absolutnie zakochać spędzając niepowtarzalne chwile.

Zainteresowała Cię przedstawiana problematyka? Sprawdź zatem poza tym ten wciągający artykuł (https://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-afryce/kenia) – to także bardzo użyteczne źródło informacji.

Zabytki i niezwykła, oryginalna architektura oczaruje nas na długi czas Hiszpania to także romantyczne, zadbane, szerokie, piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami promenady ,a w szczególności: ludzie. To dzięki nim przemierzając ulice tego gorącego kraju nasza twarz nie jest pozbawiona uśmiechu.

Wspaniałe wybrzeża np. Costa Brava czy Costa del Sol to zapierające dech w piersiach widoki oraz gwarancja udanego wypoczynku.

bazarek w Egipcie

Autor: Jorge Láscar
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy miłośnik podróży, który choć jeden raz miał okazję odwiedzić Wyspy Kanaryjskie, sam się przekonał, z jakiego powodu Platon nazwał je Wyspami Szczęścia… Łagodny, wiosenno-letni klimat, cudowne plaże…

W samym centrum wyspy wyrasta nam przed oczyma główna atrakcja Teneryfy – wulkan Teide. Dzięki kolejce linowej, jest nam dane wjechać na sam szczyt prawie najwyższego wzniesienia w Hiszpanii Wspaniałą atrakcją dla wypoczywających wczasowiczów jest wizyta w niedaleko położonym parku zoobotanicznym Loro Park. Zgromadzono tam ogromną ilość zwierząt z wszystkich kontynentów, nawet tych najbardziej odległych: Antarktydy czy Australii. Dzieci będą zachwycone!

W końcu pojęcie tanie latanie nie jest fikcją. Należy jedynie poświęcić trochę czasu na wyszukanie odpowiedniej oferty wakacyjnej, a zrozumiemy, że wakacje w obcym kraju nie muszą być wiele droższe od tych nad Bałtykiem. Rezerwacja biletów przez internet, to dziś standard.

Jeżeli masz ochotę rozszerzyć swoją wiedzę na przedstawiany temat, to zobacz nowy wpis (http://uannynowytarg.pl/), który na pewno będzie dla Ciebie niesamowicie ciekawy.

Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce frazę np.: tanie latanie, a lada dzień znajdziemy się na rozgrzanej słońcem plaży Costa del Sol.