Jaki prezent nabyć na gwiazdkę?

przez | 10 lipca 2021
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Każdy z nas pamięta te momenty, gdy w dzieciństwie wespół z rodzicami, dziadkami, wujkami oraz kuzynostwem oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze ażeby móc w końcu siąść do kolacji wigilijnej i po drugie – prawdopodobnie dla niektórych ważniejsze – żeby zajrzeć pod choinkę po czym w szaleńczym amoku móc rozpakować upominki. Ach te upominki! Spędzają spanie z powiek już na długo przed świętami. Zastanawiamy się, czym szczególnym zdziwić bliskich i jakie prezenty im ofiarować tak, żeby byli zachwyceni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to powtórka z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe skomplikowane. Jeżeli do tego dojdzie ogromna liczba bliskich – mamy kłopot.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Panie: W przypadku płci pięknej zadanie będzie na pewno prostsze (moim sądem). Kobietom w zasadzie łatwiej dogodzić, wystarczy odpowiednio wcześniej przygotować mały „wywiadzik”, żeby mieć pojęcie czego dana pani, panna pragnie. Jedną ucieszy sokowirówka, kaszmirowy sweterek, inna ucieszy się na widok prześlicznego naszyjnika, bransoletki czy kolczyków. Sportsmenkę ucieszą prezenty w stylu: strój (przejdź do strony stroj mikolaja) do joggingu lub rower Unibike – sokowirówka.

prezenty

Autor: Trevor King
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie: Tu sytuacja się zdecydowanie gmatwa.

Interesuje Cię ten materiał? Jeśli tak, to zachęcamy do kliknięcia tu. To warte uwagi optymalne źródło (krematoriumgloria.pl/), które też z pewnością Cię zaabsorbuje!

Ponieważ kolejna para ciepłych skarpet będzie czynnikiem zapychającym szufladę, to w takim razie co ja mam kupić? Wcześniej wspomniany „wywiadzik” także w wypadku panów spełnia swoją funkcję. Jedyny wymóg – musi być przeprowadzony sprytnie, aby się mężczyzna nie zorientował, co spiskujemy. Idąc dalej tym tropem najodpowiedniejsze podarunki dla bliskich nam panów to takie, które odpowiadają ich zamiłowaniom a także trybowi życia. Sportsmenów dobrze obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tu miejsce na najnowsze gogle, czy kółka do deskorolki. Melomanom najwięcej radości przysporzy najnowszy release ukochanego muzyka. Facetów podzielić można na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi będzie o niebo łatwiej niż z poprzednimi. W tym przypadku sprawdzą się telefony komórkowe Nokia lub bezprzewodowe słuchawki. Niezłym podarunkiem dla mężczyzn dbających o swój wóz będzie kompresor czy nowe kołpaki. Wybór zależy od wcześniej zrealizowanego „wywiadu” – Grupa Allegro.