W aranżacji altanki ogrodowej można wykorzystać przeróżne dzianiny – projekty i inspiracje

przez | 25 lipca 2022
Dla każdej osoby ważne jest, aby mieć swój azyl – miejsce, w którym może odprężyć się i zrelaksować się chociażby po trudnym dniu w pracy. Jedni znajdują takie miejsce przy kominku domowym i przytulnie spędzają wieczory z książką. Inni dużo korzystniej czują się wśród natury i urządzają własny skwer, w jakim mogą spędzać czas z bliskimi. Nie można ukryć, iż wraz z przyjściem wiosenki czas spędzany w ogródku jest dużo przyjemniejszy i wręcz chce się żyć.

białe fotele z poduszkami

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie skwer jest kapitalną przestrzenią do spędzania okresu z bliskimi. Planowanie niedużych imprez, grill, zabawy – to na pewno kilka z tych rzeczy, które później radośnie się przywołuje. Jeśli więc pragniemy wciągająco zorganizować swój ogród warto zwrócić atencję na kilka detalów. Altana ogrodowa, jest miejscem, w jakim przyjemnie można spędzać czas. Poszukując ciekawych sposobów na skonstruowanie siedzenia warto zastanowić się, czy mamy jakieś zbędne rzeczy, jakie da się w tym celu zagospodarować. Przykładowo pięknie prezentują się siedziska zrobione z palet. Wystarczy je zbić gwoźdźmi, pokryć na biało i położyć futerkowe dzianiny, jakie będą doskonale pasować i czynić siedzisko wygodniejszym. W wielu marketach z prostotą można zakupić takie dzianiny. Gotowe kocyki albo poduszki na krzesła ogrodowe są cały czas osiągalne w marketach, jednakowoż razem z sezonem wiosennym asortyment jest jeszcze bardziej natężony. Gdy natomiast wolimy stworzyć coś indywidualnie, warto zaczerpnąć inspiracji w sieci. Rozliczne blogi i portale z tutorialami video prezentują bardzo interesujące pomysły wykorzystujące normalne i niedrogie surowce. W rzeczywistości posiadając kilka kawałków różnorodnych tkanin da się zrobić przyciągające poduszki ogrodowe ,http://www.iltex.pl/produkty/do-ogrodu/nością będziemy wtedy jeszcze lepiej się czuć w ogródku, zdając sobie sprawę, iż jest to nasze dzieło.

poduszki

Autor: Lotari
Źródło: Lotari
Wiele osób znajduje w ogrodnictwie własną pasję i cyklicznie odwiedza sklepy ogrodnicze szukając inspiracji. Dobrze jest bezsprzecznie przeglądać powszechne blogi poświęcone tej problematyce, aby znaleźć interesujące pomysły. Czytaj też .

http://www.iltex.pl/produkty/posciel/welniana/