Chciałbyś być wyjątkowy? Spraw sobie koszulkę z nadrukiem

przez | 3 sierpnia 2022
Oryginalność jest naprawdę istotna, dlatego wielu z nas pragnie się wyróżniać z tłumu. Jak najłatwiej być oryginalnym, tak że od raz widać, że się odróżniamy? Wiadomo, najprostsza droga, to ubranie, wybieranie czegoś niepowtarzalnego. Ciężko jednakże się wyróżnić, jak każdy ubiera się w takich samych sklepach? Nic straconego, przecież istnieje sposób, żeby kreować własne ciuchy, np. koszulki z nadrukiem.

odzież z nadrukami

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

Owszem, takiego rodzaju nadruki na odzieży możemy zrobić samemu – wzory Ibato. Na początek trzeba nabyć papier transferowy. Nabędziemy go w sklepie papierniczym lub z przedmiotami biurowymi. Jeśli nie chcemy poszukiwać takiego sklepu, albo nie wiemy czy mamy taki w mieście, to możemy zamówić online. W dalszej kolejności warto się zastanowić, co będzie się znajdować na naszej koszulce. Haft na koszulkach możemy zaprojektować samemu w jakimś graficznym programie. W dalszej kolejności należy nasz rysunek wydrukować – zaprojektuj koszulkę.

Gotowy obrazek można wyciąć, pozostawiając jednakże parę milimetrów marginesu. Wprasujmy nadruk w koszulkę, a po chwili ułóżmy t-shirt na desce i przeprasowujmy go. Następnie odzielmy warstwę z nadrukiem od warstwy spodniej, przyłożyć należy ją do koszulki (zobacz: koszulki na zamówienie z własnym nadrukiem) w określonym miejscu. Nad tym wszystkim należy ułożyć jeszcze warstwę bibuły i dokładnie wyprasować gorącym żelazkiem, mocno przyciskając. To najłatwiejszy sposób na stworzenie własnej koszulki, jednakże jeśli chcemy prawdziwie fachowego wykonania, to korzystnie poszukać dobrego sklepu z koszulkami. W tym sklepie możemy kupić produkt w pełni profesjonalny, zrobiony z najwyższej jakości materiałów.

sklep

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Czasami są oferowane gotowe wzory nadruków na odzieży, lecz oczywiście można wybrać własny pomysł na haft na koszulkach – Ibato. Dosyć często tego rodzaju sklepy odnajdziemy w internecie. Jeśli możemy coś polecić, to powinniśmy stworzyć własne grafiki lub teksty i zlecać, by firma dawała je na koszulki. To najkorzystniejszy sposób, jeżeli chcemy być oryginalni. W tej sytuacji można być pewnym, iż nikt nie będzie miał takiej koszulki jak my. To więc najlepszy sposób, ażeby stworzyć coś całkowicie oryginalnego, co będzie nas wyróżniało w tłumie.