Masz dość konwencjonalnych prezentów? Na 18 urodziny podaruj solenizantowi coś wyjątkowo szalonego

przez | 8 grudnia 2022
Często dostajesz niezbyt pomysłowe prezenty, toteż wybierając się na 18 urodziny swojej siostry, kolegi czy kuzyna pragniesz wyszukać nieszablonowy podarunek, którym zaskoczysz jubilata bądź jubilatkę. To duże wyzwanie, ale dzięki paru użytecznym sugestiom z pewnością sprawisz bliskiej ci osobie ogromną radość.

jazda na quadzie

Autor: Red Dragon Images
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim warto jest zrezygnować z typowo materialnych darować sobie typowo materialne podarunki. Kubek, ramka, poduszka, gadżety elektroniczne – to prezent na 18 urodziny (Prezentokracja s.c. – rekomendowana strona), jaki może kupić każdy, również ktoś, kto nie do końca zna gusta jubilata. Jeśli jednak chcesz, aby był to niezapomniany prezent, podaruj niezwykłe przeżycia oraz emocje, których nie zapewni zwykła rzecz. Dla młodego jubilata zwłaszcza sprawdzą się niespodzianki podnoszące poziom adrenaliny, co zapewnią nade wszystko sporty ekstremalne. Rozważasz, na co się zdecydować?

Młody chłopak z pewnością chciałby pojeździć Monster Truckiem bądź powariować na quadach. Większość małolatów – i nie tylko – ściga się w grach komputerowych, a gdy będą mogli pojeździć nim naprawdę, będzie to odzwierciedlenie ich marzeń. Jeżeli twoja dziewczyna albo kuzynka także lubi auta, lecz bardziej podoba jej się rozwijanie maksymalnych prędkości, aniżeli ujarzmianie ogromnych bestii czy quady (polub ten portal daj jej pakiet na jazdę gokartami. Wystarczy wcisnąć pedał gazu, aby cieszyć się emocjami, jakich nie zapewnia zwykła jazda autem, kiedy należy trzymać się reguł.

Radość

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym pomysłem jest także skok na bungee, jednak nie dla każdego się nie nadaje. Upewnij się, że solenizant nie odczuwa lęku wysokości, w przeciwnym razie to ty będziesz musiał skoczyć i będą czekać cię wyjątkowo mocne wrażenia. Dobrze jeszcze zwrócić uwagę na loty paralotnią.

To niezły czas, żeby zgłębić więcej danych na ten wątek – konieczne jest jedynie oryginalne www (http://memento-wroc.pl/uslugi-pogrzebowe.html), które przybliży niezbędne informacje.

To nie tylko niezwykłe przeżycia, lecz także możliwość zobaczenia świata z innej perspektywy. Niniejsze widoki na długo zostaną w pamięci i kto wie, może loty paralotnią staną się urodzinową tradycją. Jeśli szukasz ciekawych propozycji na takie nietypowe podarunki, powinieneś sprawdzić konkretne możliwości w sieci. Możesz natrafić na sprzyjające promocje oraz kuszące pakiety, które umożliwią wspólną zabawę i sprawią, że jubilat na pewno nie zapomni tych urodzin. Warto jest dawać radość i zobaczyć na twarzy bliskiej osoby wyjątkowo duży uśmiech.